Które znaki zodiaku całują najlepiej? Pocałunki tych osób zostają w pamięci na długo

Całowanie może być nie tylko kwestią wprawy, ale i... daty urodzenia. Przynajmniej według astrologii. To właśnie dlatego pocałunki niektórych znaków zodiaku nie sposób zapomnieć. Podpowiadamy o kim mowa.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Jednym z najprzyjemniejszych sposobów okazywania sobie uczuć z pewnością są pocałunki. Niektóre z nich mogą być szczególnie przyjemne, bo według astrologii trzy znaki zodiaku robią to wręcz po mistrzowsku. Czy należysz do tego grona? Przekonasz się poniżej.

Lew uwielbia być we wszystkim najlepszy

Osoby spod tego znaku zodiaku chcą być we wszystkim najlepsze i dotyczy to również całowania. Trzeba rzeczywiście przyznać, że ich pocałunki są niezapomniane. Z jednej strony namiętne i ogniste, z drugiej zaś pełne wrażliwości i delikatności. Pewne jest natomiast, że wkładają w nie całe serce, gdyż jest to dla nich najlepszy sposób na wyrażenie swoich uczuć do drugiej osoby. 

Wagi dbają jednocześnie o odpowiednią oprawę

Romantyczne i czułe. Takie właśnie są pocałunki osób spod znaku Wagi i dbają one jednocześnie o to, aby sprzyjała temu odpowiednia sceneria. Wolą jednak zdecydowanie dać buziaka ukradkiem niż w tłumie ludzi zwracając przy tym uwagę wszystkich. Po jednym pocałunku Wagi z pewnością będziecie chcieli więcej. 

Skorpiony lubią dać ponieść się chwili 

Skorpiony nie planują, nie zastanawiają się tylko po prostu działają. Tak też jest z ich pocałunkami. Są niespodziewane, jednak całkowicie szczere i namiętne. Często bywają przy tym dominujące, ale nie nachalne. Dla nich pocałunek oznacza więcej niż słowa, więc starają się, aby ich wyraziły jak najwięcej. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: