Jak wygląda Katarzyna Skrzynecka bez makijażu? Zdaniem fanów różnica jest kolosalna! "Jak nie Ty"

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu! Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie zza kulis. Raczy się poranną kawą w oczekiwaniu na kolejny dzień pracy. Fani są bardzo zaskoczeni. Ich zdaniem gwiazda wygląda zupełnie inaczej! Zasugerowali nawet, że aż 20 lat młodziej!

Katarzyna Skrzynecka nie przestaje zachwycać. Uwielbiana przez większość telewidzów jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" pokazała się bez makijażu, co spotkało się z ogromnym uznaniem widzów. Niektórzy stwierdzili, że wygląda lepiej niż w pełnym make-upie! Jaki jest jej naturalny, poranny look?

Interesuje cię życie gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Gwiazda opublikowała zdjęcie na Instagramie

Katarzyna Skrzynecka dodała na swój instagramowy profil zdjęcie z opisem sugerującym, że właśnie znajduje się w charakteryzatorni programu TTBZ. Na jej twarzy nie znajdziemy grama makijażu. Aktorka popija kawę, oczekując wejścia na plan. Zdradziła, że na jej oczach znajduje się jedynie kreska, która jest makijażem permanentnym. Ten naturalny wygląd zyskał duże uznanie jej fanów.

 

Katarzyna Skrzynecka na Instagramie pozuje bez makijażu. Co na to fani?

Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła fanów, ale i zachwyciła! Ich zdaniem bez makijażu wygląda fantastycznie. W komentarzach aż roiło się od komplementów. Obserwatorzy pisali:

Bez mocnego, przerysowanego makijażu wygląda pani 20 lat młodziej.
Bez makijażu wygląda Pani przepięknie
Jak nie Ty! O wiele lepiej niż pełny make up!

Naturalny look Katarzyny Skrzyneckiej zyskał uznanie. Które gwiazdy pokazują się bez make-upu?

Nie tylko Katarzyna Skrzynecka jest zwolenniczką naturalnego wyglądu. Z pokazaniem się bez makijażu nie ma problemu m.in. Zofia Zborowska, Olga Frycz, Joanna Koroniewska, czy Anna Mucha. Bez makijażu na Instagramie pokazuje się też Agnieszka Włodarczyk, a nawet Małgorzata Kożuchowska. Naturalne piękno znów jest "trendy". W tych czasach warto pokazywać swoją prawdziwą twarz nawet w internecie.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: