Kasia Cichopek zrobiła furorę zdjęciem w bikini. Fani: "No, no, no. Wolność służy"

Katarzyna Cichopek tegoroczne święta wielkanocne spędzi na egzotycznej plaży. Aktorka wraz z dziećmi poleciała na Malediwy, a na Instagramie podzieliła się zdjęciem w bikini. Kadr nie wszystkim się jednak spodobał. - Chyba Panią trochę poniosło - skomentowała jedna z internautek.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak wakacje spędzają polskie gwiazdy?

Katarzyna Cichopek jest jedną z tych gwiazd, która aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie zgromadziła do tej pory na swoim profilu ponad 514 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że aktorka jest inspiracją dla wielu śledzących ją w sieci kobiet, które chętnie podpatrują zarówno jej sposoby dbania o sylwetkę, stylizacje, fryzury, a także miejsca, do których podróżuje.

Katarzyna Cichopek zrobiła furorę zdjęciem w bikini. "Szykują się piękne święta"

Kasia Cichopek wraz z dziećmi poleciała na Malediwy, by tam spędzić tegoroczną Wielkanoc. To pierwsze wakacje aktorki po tym, jak wraz z Marcinem Hakielem zakomunikowali swoje rozstanie. Krótko po przylocie, Kasia Cichopek podzieliła się pierwszym zdjęciem z plaży, na którym zapozowała w kolorowym bikini.

No comment needed #easterholidays #zdalekaodwszystkiego #rodzinnie #familytime #paradise #heaven #rajnaziemi #jestpięknie #happiness #wdzięczność #greatful

- napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów:

Korzystaj z życia na maxa
Kasiu wyglądasz przepięknie
Szykują się piękne święta
Wyglądasz fantastyczne
Świetnie Kasiu, używaj życia, super figura
Jaka laska, zazdroszczę figury
No no no :D wolność służy ;p

- czytamy. Nie wszystkim jednak spodobał się post aktorki:

Pani Kasiu. Lubię Panią ale chyba Panią trochę poniosło. Rozumiem wakacje, wyjazd, ale po co pokazywać to światu w tak trudnym dla Pani okresie. To nie wypada. Trochę pokory, skruchy i skromności. Wygląda to tak, huuuura jestem wreszcie wolna i szczęśliwa. Pokazuje Pani radość, jakby nic w Pani życiu się nie stało. Myślę, że to nie fajnie w stosunku do Pana Hakiela.
Pani Kasiu, a gdzie tradycje Wielkanocne... Święconka... Śniadanie...

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: