Książę Harry i Meghan pojawili się w Wielkiej Brytanii po dwóch latach nieobecności. Odwiedzili królową Elżbietę

Książę Harry i Meghan Markle po dwóch latach od wyprowadzki z Wielkiej Brytanii, przybyli do Londynu, gdzie złożyli wizytę królowej Elżbiecie na kilka dni przed jej 96. urodzinami. Monarchini nie miała jednak okazji poznać swojej prawnuczki, Lilibet Diany. Para nie zdecydowała się bowiem zabrać w podróż swoich dzieci.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Meghan Markle i książę Harry po dwóch latach od wyprowadzki z Wielkiej Brytanii, nareszcie zdecydowali się złożyć królowej wspólną wizytę. Para zatrzymała się w Londynie w drodze na Invictus Games w Holandii. Wcześniej na małżonków spadła lawina krytyki, po tym jak ujawniono, że książę odmówił udziału w uroczystości z okazji rocznicy śmierci księcia Filipa, jednocześnie planując wizytę w Hadze.

Zobacz wideo

Książę Harry i Meghan Markle przyjechali do Wielkiej Brytanii

Niezapowiedziana wizyta pary w Wielkiej Brytanii wzbudziła sporo emocji, zwłaszcza wśród fanów rodziny królewskiej. To bowiem pierwsza wspólna wizyta małżonków w kraju od czasu ich wyprowadzki do Stanów Zjednoczonych w 2020 roku. Jak donosi portal TMZ, para miała przybyć na londyńskie lotnisko, po czym udać się do rezydencji królowej Elżbiety, by tam spotkać się z nią oraz księciem Karolem. Monarchini nie miała jednak szansy zobaczyć swoich prawnuków. Zarówno 2-letni Archie, jak i niespełna roczna Lilibet Diana zostali w Kalifornii.

Japońska księżniczka MakoByła japońska księżniczka zaczęła pracę. Nie dostanie jednak wynagrodzenia

Jak domniemają brytyjskie tabloidy, niespodziewana wizyta książęcej pary w Wielkiej Brytanii może mieć związek z pogarszającym się stanem zdrowia królowej Elżbiety. Na początku kwietnia ogłoszono bowiem, że monarchini nie weźmie udziału w tradycyjnym nabożeństwie z okazji Wielkiego Czwartku. Z kolei tuż przed świętami poinformowano, że królowa nie pojawi się także na niedzielnej uroczystości z okazji Wielkanocy w St George's Chapel.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: