Te dekoracje do domu z Pepco i Bedronki wniosą do twojego wnętrza wiosnę. Kosztują nie więcej niż 10 zł

Na zewnątrz zrobiło się już przyjemnie i słonecznie. Wiosna zawitała już w pełni razem z zieloną trawą i licznymi kwiatami. Aż chciałoby się odrobinę tej aury przenieść do domu. I jest to możliwe dzięki dekoracjom ze sklepu Pepco, Homla i Biedronka, za które nie zapłacisz więcej niż 10 zł.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiosenna aura udziela się wszystkim dookoła. Warto ten nastrój przenieść również do swojego domu dzięki dodatkom i dekoracjom. W sklepach Biedronka, Pepco i Homla znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji.

Zobacz wideo Nie wyrzucaj skorupek od jajek! Możesz je wykorzystać

Pepco: ten kubek z króliczkiem wniesie do twojego wnętrza wiosnę

W ofercie sklepu Pepco możemy znaleźć wiele różnych dekoracji zarówno do kuchni jak i salonu. Jedna z nich szczególnie przyciągnęła naszą uwagę. Mówimy tutaj o kubku zdobionym rysunkiem króliczka z różową chusteczką. Dodatkowo jest on zrobiony z ceramiki i ma pojemność 400 ml. Jego cena to 10 zł.

Pepco: ten kubek z króliczkiem wniesie do twojego wnętrza wiosnęPepco: ten kubek z króliczkiem wniesie do twojego wnętrza wiosnę Pepco

Biedronka: bukiecik wiosenny kosztuje teraz 9,99 zł

W gazetce promocyjnej sieci sklepu Biedronka naszą uwagę przykuł bukiecik wiosenny. Oferta obowiązuje od 11 do 27 kwietnia 2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych a jego wysokość to 30 cm. Cena jednej sztuki to 9,99 zł.

Biedronka: bukiecik wiosenny kosztuje teraz 9,99 złBiedronka: bukiecik wiosenny kosztuje teraz 9,99 zł Biedronka

Homla sklep: stół wielkanocny dekoracje. Te podkładki są teraz na wyprzedaży

Zestaw 4 szt. podkładek filcowych szarych to komplet idealny na wielkanocny stół, nawet w minimalistycznych aranżacjach. Podkładki TILLY  od sklepu Homla stanowią funkcjonalne dzieło sztuki o świątecznym charakterze, które pomogą Ci uchronić blat przed zarysowaniami i wysokimi temperaturami. W Homla znajdziesz zestawy ten w różnych wersjach kolorystycznych — także w jaskrawych odcieniach żółci i zieleni. Jego cena na wyprzedaży wynosi 7,99 zł.

Homla sklep: stół wielkanocny dekoracje. Te podkładki są teraz na wyprzedażyHomla sklep: stół wielkanocny dekoracje. Te podkładki są teraz na wyprzedaży Homla

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: