Te modne fryzury 2022 są idealne nie tylko dla pań po 50-tce. Podkreślają rysy twarzy i odmładzają

Święta Wielkanocne to idealny moment na odświeżenie naszych fryzur, zwłaszcza jeżeli mamy w planie spotkać się w większym rodzinnym gronie. Te modne fryzury 2022 są idealne dla pań po 50-tce. Podkreślają rysy twarzy i odmładzają.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Każda kobieta lubi dobrze prezentować się w momencie gdy spotyka się w szerszym rodzinnym gronie. Aby tak było warto zadbać odpowiednio o swoje włosy. Nowa modna fryzura jest jak najbardziej wskazana. Oto kilka ciekawych propozycji, które są hitem początku 2022 roku.

Zobacz wideo Szybki sposób na efektowną, ale prostą fryzurę. Tego koka zrobisz w mgnieniu oka

Fryzury na krótkie włosy: nieważne czy masz brązowe włosy, czy blond to cięcie wygląda znakomicie z każdym kolorem

Bez wątpienia asymetryczne cięcia to jeden z hitów 2022 roku. Nadaje ono odmładzający efekt, a fryzury te dodatkowi świetnie sprawdzają się, gdy chcemy zmniejszyć widoczność naszej wyrazistej szczęki czy ukryć nasz owal twarzy. Celem tej fryzury, jest uzyskanie niesforności i jest nieco szalona, dlatego zdecydowanie odmładza.

 

Modne fryzury 2022 damskie: półdługie propozycje z grzywką

Blunt bob to prawdziwy hit. Nic więc dziwnego, że większość kobiet decyduje się na nią w tym wiosennym sezonie. Blunt boba możesz wykonać w salonie fryzjerskim, lub we własnym domu. Ponieważ obcięcie nie wymaga wyjątkowej precyzji i polega na ścięciu włosów na prosto, najlepiej nieco wyżej, niż biegnie linia ramion. Włosy na pierwszy rzut oka niedbale ścięte na prosto, mają wyjątkową cechę. Są nieregularne i tworzą warstwy, które nadają fryzurze charakteru. Ta stylizacja włosów jest najlepsza dla kobiet o cienkich i słabych pasmach, a więc także tych po pięćdziesiątce.

 

Stylowe krótkie fryzury dla pań po 50-tce. Hitem wciąż jest cięcie na jeżyka

Coraz więcej kobiet na świecie, a także w Polsce decyduje się na fryzurę na jeża, choć jest to bardzo odważna propozycja. Prawdopodobnie jesteśmy świadkami zmieniających się kanonów piękna, a kobiety mają już dość patrzenia na wyidealizowane sztuczne piękności z bujnymi lokami. Fryzura na jeża to po prostu bardzo krótko ścięte włosy. Co ważne stosując takie cięcie, pozwalamy bardziej uwidocznić naszą biżuterię czy makijaż. Kobiety bardziej dojrzałe i pewne siebie jak najbardziej powinny zainteresować się tą propozycją.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: