Te znaki zodiaku często się obrażają. Lepiej uważać, aby nie zrobić czegoś nie po ich myśli

Niektóre znaki zodiaku wyjątkowo łatwo zranić. Jeśli im podpadniesz to lepiej uważaj, potrafią chować urazę i obrazić się na długi czas! Nadepnięcie im na odcisk może skutkować zerwaniem relacji, a przeproszenie ich wcale nie będzie takie łatwe. O kim mowa?

Obrażanie się nie uchodzi za dobrą cechę, ale zazwyczaj należy do osób wrażliwych, które bardzo przejmują się każdym gestem i słowem skierowanym w ich stronę. Łatwo je urazić i po prostu zranić. Warto w ich towarzystwie być ostrożnym i traktować je wyjątkowo łagodnie. Niektóre znaki zodiaku obrażają się niemal na zawsze! Bywają nawet mściwe, jeśli ktoś tylko im "podpadnie". Inne kryją w sobie żal i potrafią nie wyjawić prawdy przez długi czas. Oto trzy znaki zodiaku, które uchodzą za "obrażalskie".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Ryby bywają pamiętliwe. Ten znak zodiaku często żywi urazę... ale na krótko!

Ryby są zazwyczaj towarzyskie, żywiołowe, ale i bardzo wrażliwe. To właśnie z tego powodu łatwo je urazić. Zdarza się, że błędnie interpretują niektóre opinie, przez co potrafią analizować jedno zdanie całymi dniami! Zdarza się, że osoby z ich otoczenia nawet nie zdają sobie sprawy, że coś co powiedziały mogło aż tak zaważyć na ich samopoczuciu. Warto zatem otaczać je opieką i troską, aby czuły się bezpieczne i dowartościowane i nie wątpiły w słowa które usłyszą. Na szczęście ryby nie lubią milczeć i jeśli nawet się obraziły, to nie na długo. Bywa że wyjaśniają sytuację w bardzo krótkim czasie.

Bliźnięta obrażają się szybko i na krótko. Niestety, nie licz na wyjaśnienia

Bliźnięta często mają dużą pewność siebie, a co za tym idzie - są przekonane że zdobyły wiedzę na wiele tematów. Jeśli coś idzie nie po ich myśli - wolą się obrazić niż kontynuować dyskusję. W takich sytuacjach lepiej po prostu zmienić temat lub... poczekać. Lubią ludzi i nie potrafią znieść pustki i ciszy na dłuższy czas. W krótkim czasie same zapominają o co się gniewały i zachowują się jakby problemu nie było!

Rak bywa mściwy, a jego obrażanie się może wywołać duże zamieszanie! 

Nie zawsze, ale bywają sytuacje kiedy Raki obrażają się na kogoś ze swojego otoczenia. Wówczas uważaj i zmykaj czym prędzej, bo czeka cię niemała awantura! Są temperamentne i przekonane o swojej racji. Zadzieranie z nimi może skutkować obrażeniem się, a nawet zemstą. Nie martw się, to nie trwa wiecznie. Wystarczy krótka rozmowa z podaniem odpowiednich argumentów i problem będzie zażegnany!

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: