Wysłała chłopakowi zdjęcie nieogolonych nóg. Nie takiej odpowiedzi się spodziewała

Jednym z popularnych trendów na TikToku jest tak, zwane "Story time", czyli opowiadanie historii z życia codziennego. Jedna z użytkowniczek platformy postanowiła podzielić się tym, co ją spotkało, kiedy swojemu chłopakowi wysłała zdjęcie nieogolonych nóg.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na Gazeta.pl

Każdy z nas ma włosy na ciele. U mężczyzn one nikogo nie dziwią, kobiety jednak zazwyczaj decydują się na depilacje takich partii jak nogi, czy pachy. Jedna z użytkowniczek TikToka wysłała swojemu chłopakowi zdjęcie nieogolonych nóg. Jego odpowiedzieć totalnie ją zaskoczyła. 

Zobacz wideo

Chciała zrobić ukochanemu żart, ten ją zaatakował 

Kobieta w swoim nagraniu przyznała, że przez około miesiąc nie depilowała nóg. Wpadła na pomysł, by zażartować ze swojego ukochanego. Wykorzystała fakt, że jej nogi były pokryte włoskami, zrobiła im szybko zdjęcie i przesłała do chłopaka. Do zdjęcia dołączyła komentarz:

Zobacz kochanie, jak wyglądają moje nogi. Nie goliłam ich od świąt Bożego Narodzenia. 

Na co on jej odpisał, że powinna się ich natychmiast pozbyć. Dziewczyna myślała, że jej ukochany żartuje i kontynuowała. - "Zostawiłam zimowy płaszczyk" - napisała. Mężczyzna w tym momencie zaczął ją atakować. 

Powinnaś się tego wstydzić. To naprawdę niehigieniczne dla kobiety, a do tego odbiera ochotę na seks.

- stwierdził partner tiktokerki.

Później dodał jeszcze, że dziewczyna ma się do niego odezwać dopiero wtedy, kiedy ogoli nogi. 

para, związek, rozwódNie chcesz rozwodu? Lepiej unikaj mężczyzn specjalizujących się w tych 5 zawodach

Internauci są podzieleni

Nagranie internautki szybko stało się viralem i na TikToku ma 22 mln wyświetleń. W komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia od innych kobiet. -"Jeśli on uważa, że to takie niehigieniczne, to mam nadzieję, że jest gładki od góry do dołu", "Włosy na ciele są z jakiegoś powodu, nasze ciało naturalnie je hoduje i jestem zaskoczona tym, jak wielu ludzi nie zostało tego nauczonych" - czytamy pod filmikiem. 

Znaleźli się również obrońcy chłopaka. Jeden z nich stwierdził, że mężczyzna miał rację, ale mógł przekazać to swojej dziewczynie w znacznie delikatniejszy sposób. Ta z kolei postanowiła pokazać mu, co o jego zachowaniu myślą inni użytkownicy platformy. Gdy ten zobaczył, że niewielu podziela jego zdanie, przerosło go to i... postanowił zerwać ze swoją ukochaną. 

'Bardzo obraźliwe pod każdym względem'. Pomysł pary młodej wywołał burzę w sieci (zdjęcie ilustracyjne)"Bardzo obraźliwe pod każdym względem". Pomysł pary młodej wywołał burzę w sieci

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: