Fotograf ślubny zdradza trzy znaki, które mówią o tym, że małżeństwo nie potrwa długo

Uniwersalna recepta na szczęśliwe i wieloletnie małżeństwo nie istnieje. Jedni pobierają się po kilku miesiącach znajomości i są ze sobą do końca życia, a inni decydują się ślub po latach wspólnego życia i krótko po tym decydują się na rozwód. Pewna fotografka ślubna postanowiła podzielić się w sieci spostrzeżeniami swojego kolegi po fachu, który zdradził jej trzy sygnały mówiące o tym, że małżeństwo nie potrwa długo.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Pary z 50-letnim stażem o sekretach udanego związku

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami na przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko układy taneczne, makijażowe czy triki, lecz także różne porady i ciekawostki dotyczące związków. 

Trzy znaki, które podczas ślubu pokazują, że małżeństwo nie będzie trwałe

Shayla Herrington to fotografka ślubna, która prowadzi również swoje konto na TikToku. Na jednym z udostępnionych klipów, postanowiła podzielić się pewnym spostrzeżeniem, które usłyszała od starszego i bardziej doświadczonego kolegi po fachu. Okazuje się, że mężczyzna zdradził jej, że w trakcie danego ślubu jest w stanie poznać, czy dany związek przetrwa długie lata, czy raczej większe szanse ma na to, że szybko się rozpadnie. Świadczą o tym podobno trzy sygnały.

Pierwszym ma być ilość zdjęć, do których para młoda pozuje osobno ze swoją rodziną. Jeśli jest ich więcej niż trzy, istnieją duże szanse, że małżeństwo zakończy się rozstaniem.

Możesz mieć kilka sam na sam z mamą i tatą, ale robienie więcej niż trzech zdjęć wydaje się trochę podejrzane

- mówi.

Drugim szczegółem, który może świadczyć o rychłym rozpadzie związku, jest podobno zachowanie druhen oraz drużbów. Jeśli podczas rozmów, toastów itp. skupiają się tylko wokół jednego z małżonków, może to oznaczać, że ta druga osoba nie cieszy się ich sympatią.

Ostatnim elementem jest natomiast spędzanie wesela przez pannę młodą oraz pana młodego. Jeśli każde z nich przebywa większość czasu z przyjaciółmi lub swoją rodziną, a nie ze współmałżonkiem, to niestety nie jest to dobry znak.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: