87-latka założyła swoją suknię ślubną po 70 latach. Internauci nie kryją wzruszenia: "płaczę"

Melvin i Nancy Lubbers od 70 lat tworzą zgrane małżeństwo. Para, za namową wnuczki, postanowiła uczcić tę wyjątkową rocznicę sesją zdjęciową, do której założyli swoje ślubne kreacje. - Tak właśnie wygląda prawdziwa miłość - komentują zachwyceni internauci.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Behning jest profesjonalną fotografką ślubną i to właśnie ona namówiła dziadków na wyjątkową sesję zdjęciową z okazji 70. rocznicy ich ślubu. 91-letni dziś Melvin i 87-letnia Nancy Lubbers, pobrali się 6 stycznia 1952 roku, gdy ta miała zaledwie 17-lat. Od tamtej pory, para była nierozłączna, z pokorą znosząc wspólnie trudy dnia codziennego.

Zobacz wideo

Założyła suknię ślubną po 70 latach

Melvin i Nancy doczekali się pięciorga dzieci. Mają też 12 wnucząt i 21 prawnuków. I to właśnie za namową rodziny, zdecydowali się uczcić rocznicę ślubu w tak wyjątkowy sposób. - Dziadkowie mieli tylko kilka zdjęć ze swojego ślubu. Wpadłam więc na pomysł, by zrobić babci zdjęcia w jej sukni ślubnej. A później moja mama znalazła dla dziadka strój z armii - wyjaśniła Behning w rozmowie z "Daily Mail".

I choć po latach jej dziadek nie był już w stanie zmieścić się w swój stary mundur, suknia ślubna jej babci, wciąż pasowała na nią idealnie.

 

Wyjątkowe fotografie poruszyły internautów, którzy nie szczędzili parze komplementów.

To wspaniałe, gratulacje
Cudowna historia
Prawdziwa magia
Nie każdemu dana jest taka miłość
Tak właśnie wygląda prawdziwa miłość
Takie chwile są bezcenne
Płaczę

- pisali poruszeni internauci i internautki, życząc parze kolejnych wspólnych lat.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: