Aktorka z "M jak Miłość" dokonała coming outu. "Dotychczas spotykałam się tylko z chłopcami"

- Dotychczas spotykałam się tylko z chłopcami, ale w sumie zawsze spodziewałam się, że to może mi się przydarzyć no i w końcu spotkałam dziewczynę tak zachwycającą, że mnie trafiło i trzyma - napisała aktorka Marcjanna Lelek, którą fani mogą kojarzyć z serialu "M jak Miłość".

Więcej o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

Marcjanna Lelek dobrze znana jest fanom serialu "M jak Miłość", gdzie przed laty wcielała się w rolę Natalki Mostkowiak. Swoją przygodę z aktorstwem zaczynała jako dziecko i wraz z telewidzami dorastała na ekranie naszych telewizorów. Po kilkunastu latach zrezygnowała z roli i rozpoczęła studia reżyserskie w Łódzkiej Szkole filmowej. Teraz w social mediach podzieliła się swoim szczęściem

Zobacz wideo

Marcjanna Lelek dokonała coming outu 

Marcjanna Lelek zdobyła się na szczere wyznanie i na Instagramie przyznała, że od pół roku jest szczęśliwie zakochana w kobiecie. Zaznaczyła, że wcześniej spotykała się tylko z mężczyznami, ale od zawsze czuła, że może zakochać się w kobiecie. 

Pół roku temu zakochałam się w dziewczynie. Dotychczas spotykałam się tylko z chłopcami, ale w sumie zawsze spodziewałam się, że to może mi się przydarzyć no i w końcu spotkałam dziewczynę tak zachwycającą, że mnie trafiło i trzyma.

- wyznała. 

Lelek zdradziła, że zarówno jej rodzina, jak i rodzina jej partnerki wspierają ich związek i traktują jak każdą inną parę. - "Mam to szczęście żyć wśród otwartych i tolerancyjnych ludzi i nie usłyszałam jeszcze złego słowa na temat naszego związku, moja rodzina, jej rodzina i nasi przyjaciele nas wspierają, kochają i traktują jak każdą inną parę" - dodała. 

 

Apel Marcjanny Lelek 

Była aktorka zdaje sobie sprawę, że nie każda osoba homoseksualna może cieszyć się swoim szczęściem z rodziną czy najbliższymi. Marcjanna Lelek na końcu swojego posta napisała, że takie osoby nie są same i mają prawo, kochać kogo chcą. 

Dlatego pomyślałam, że trzeba się tym podzielić, bo wiem, że nie każdy ma to szczęście i chciałabym dać przykład i tym, którzy rzadko to słyszą powiedzieć: nie jesteście sami, każdy ma prawo kochać, kogo chce i być z kim chce.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: