Agata Rubik na plaży z córkami. Fanki pod wrażeniem: "Wyglądasz jak ich siostra"

Agata Rubik pokazała, jak w tym roku spędziła z córkami lany poniedziałek. Na Instagramie opublikowała zdjęcie prosto z hawajskiej plaży i zachwyciła internautki oraz internautów. - Rewelacja! To się nazywa śmigus dyngus, a nie jakieś tam cimcirymci - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Agata Rubik o intymności z mężem. "Wiem, jak jest, jak nie ma dzieci w domu"

Agata Rubik zdobywa w sieci coraz większą popularność. Jej dystans do siebie i świata sprawia, szczerość oraz naturalność, które widoczne są na co dzień w mediach społecznościowych sprawiają, że liczba jej internetowych fanek i fanów stale rośnie. Aktualnie na Instagramie obserwuje ją ponad 155 tys. internautek oraz internautów, z którymi żona Piotra Rubika regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia, a także życia swojej rodziny. 

Agata Rubik na plaży z córkami. Tak spędziły śmigusa-dyngusa: "Rewelacja!"

Agata Rubik z mężem oraz córkami postanowili tegoroczne święta wielkanocne spędzić na Hawajach. Żona Piotra Rubika na swoim instagramowym profilu uchyla rąbka tajemnicy, publikując zdjęcia oraz relacje. Ostatnio opublikowała kadr prosto z plaży, na którym pokazała, jak wraz z córkami świętowała lany poniedziałek.

Śmigus dyngus Aloha style

- napisała Agata Rubik pod fotografią.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, których zachwyciły nie tylko okoliczności zdjęcia, lecz także wygląd Agaty Rubik. Niektórzy twierdzą, że wygląda bardziej jak siostra swoich córek, niż ich mama.

Wyglądasz jak ich siostra
Ale ślicznoty
Ooo, tak to można <3 pozdrowienia!
Woooow! Ale cudownie 
Rewelacja! To się nazywa śmigus dyngus, a nie jakieś tam cimcirymci
W ten sposób to i ja mogę być mokra
Super wyglądacie, ale zazdroszczę
Tak trzeba żyć

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: