Robiąc pranie domyśliła się, że partner ją zdradza. "Ona chciała zostawić ci wskazówkę"

Pewna młoda kobieta podczas robienia prania znalazła w ubraniach swojego chłopaka coś, co sprawiło, że natychmiast zaczęła podejrzewać go o zdradę. - Ona zostawiła je tam dla ciebie - komentują internautki pod opublikowanym nagraniem.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Mąż nie wylogował się z Facebooka i teraz wiem, że ma romans

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami poruszającymi przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko układy taneczne, makijażowe triki, trendy, czy domowe porady, lecz także wiele historii z życia wziętych. Jakiś czas temu dziewczyna prowadząca profil pod nazwą @mrs__divinity postanowiła pokazać, co znalazła w ubraniach swojego chłopaka. Nagranie stało się viralem i obejrzało je ponad 3,4 mln osób.

"Ona zostawiła je tam właśnie dla ciebie"

Nie da się ukryć, że zaufanie w związku jest absolutną podstawą. Takie zachowania, jak sprawdzanie wiadomości, czy przeszukiwanie prywatnych rzeczy nie powinno mieć miejsca. Czasem jednak w ręce przez przypadek wpada coś, co skutecznie może zakwestionować wierność partnera lub partnerki. Pewna tiktokerka postanowiła podzielić się w sieci właśnie taką historią. W trakcie robienia prania znalazła bowiem w ubraniach swojego chłopaka pasek sztucznych rzęs. Kobieta od razu rozpoznała, że nie należą one do niej i zaczęła podejrzewać go o zdradę.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Część osób próbowało okazać dziewczynie wsparcie, inni natomiast stwierdzili, że te rzęsy nie znalazły się w jego ubraniach przez przypadek:

Teraz przynajmniej będziesz miała mniej prania do robienia.
Dziewczyno, ona zostawiła je tam właśnie dla ciebie.
Ona chciała zostawić ci wskazówkę!
Jesteś za fajna, żeby się na coś takiego godzić.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: