Jak dziś wygląda Vicky ze "Zbuntowanego Anioła"? "Noszę znaki lat pod oczami i siwe włosy"

"Zbuntowany anioł" był jednym z najpopularniejszych seriali lat 90. I choć od zakończenia jego emisji minęło już ponad 20 lat, widzowie wciąż chętnie śledzą losy swoich ulubionych aktorów. Jak dziś wygląda Veronica Vieyra, która przed laty wcielała się w Vicky, zachwycającą urodą siostrę Ivo?

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Losy krnąbrnej Milagros przed laty obserwowały miliony fanów na całym świecie, a występujący w kultowej już produkcji aktorzy do dzisiaj cieszą się wielką popularnością. Dla wielu z nich to właśnie występ w "Zbuntowanym Aniele" stał się przepustką do międzynarodowej kariery. Dla Veronici Vieyry rola Vicky, siostry Ivo do dziś jest zresztą jej najbardziej pamiętną rolą, która zapewniła jej rzesze fanów na całym świecie. Jak teraz wygląda 54-letnia dziś aktorka?

Zobacz wideo

"Zbuntowany Anioł". Jak dziś wygląda Veronica Vieyra?

Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami urywkami swojej codzienności. Aktorka w dalszym ciągu rozwija swoją aktorską karierę, jednak w dużej mierze skupia się na działaniach producenckich. I choć od premiery "Zbuntowanego Anioła" minęło już 23 lata i sama aktorka bardzo się zmieniła, wciąż zachwyca urodą, z godnością przyjmując oznaki starzenia się.

 

- Noszę znaki lat pod oczami i siwe włosy. Noszę to, co przeżyłam, ze wszystkimi wadami i zaletami. (...) Nie musimy wszyscy być identyczni. Musimy być unikalni. Dla jednych piękna, dla innych brzydka. Ale prawdziwa - podkreśliła w jednym z postów na Instagramie. Vieyra regularnie zamieszcza bowiem w sieci naturalne zdjęcia, zachęcając innych do samoakceptacji.

Prywatnie aktorka jest matką dwojga dorosłych już dzieci: 33-letniej Macareny i 27-letniej Camili.

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: