Nowy płaszcz Weroniki Rosati to hit na wiosnę. Podobne modele na wyprzedażach w Carry i Mohito

Wiosenna pogoda w ostatnim czasie nas nie rozpieszcza i zdecydowanie potrzebujemy wygodnej kurtki lub płaszcza. W stylowym modelu idealnym na panującą aktualnie pogodę pokazał się Weronika Rosati. Podobne modele znaleźliśmy na wyprzedaży w sklepach Carry i Mohito.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pomimo tego, że zbliża się coraz większymi krokami końcówka kwietnia, to pogoda nas nie rozpieszcza. Jednego dnia świcie słońce a temperatura rośnie, a drugiego pruży śniegiem. Aby dostosować swój ubiór do obydwu wariantów warto mieć na sobie dobrze wybrany płaszcz. W wyjątkowym modelu pokazała się w swoim ostatnio udostępnionym poście Weronika Rosati. Podobne modele znaleźliśmy w sklepach Carry i Mohito na wyprzedaży.

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę na plan "M jak Miłość"

Dorota Gardias "Drapieżna" Dorota Gardias w spodniach, które optycznie wydłużają nogi

Nowy płaszcz Weroniki Rosati to hit na wiosnę

Weronika Rosati dla większości znana z roli Ani w serialu "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie opublikowała świąteczny wpis. Możemy przeczytać w nim życzenia składane przez aktorkę, a także zobaczyć na załączonym zdjęciu ją razem z córką w świątecznej i wiosennej scenerii. Osoby, które obserwują jej konto, zainteresował płaszcz, który miała na sobie. Jest on puchaty typu miś, w kolorze białym, a także wiązany. Fani komentują zdjęcie:

Skąd Plaszczyk?
Świetnie wyglądasz.
Piękny płaszcz. Skąd? Wesołych Świat
 

Mohito: miękki płaszcz z futerka teraz taniej o 100 zł

W sklepie Mohito możemy znaleźć płaszcz bardzo podobny do tego, który miała na sobie Weronika. Model ten jest miękki i dwurzędowy z szerokim kołnierzem. Wykonany został z imitacji futra i posiada zapięcie na guzik, prosty, swobodny krój i dwie kieszenie boczne. Cena tego modelu została obniżona o 100,00 zł i wynosi teraz 179,99 zł.

Mohito: miękki płaszcz z futerka teraz taniej o 100 złMohito: miękki płaszcz z futerka teraz taniej o 100 zł Mohito

Dorota Gardias Dorota Gardias w nowej stylizacji za 799 zł. Fanki pytają "skąd garnitur?"

Carry: ten płaszcz z dodatkiem wełny ma krój taki jak w modelu Weroniki Rosati

Kolejna propozycja podobna do płaszcza, który miała na sobie aktorka to ten ze sklepu Carry. Model ten uszyty został z dodatkiem wełny i jest zapinany na guzik. Ma również wiązanie w pasie, wąskie klapy i dwie obszerne kieszenie z przodu. Jest on aktualnie na wyprzedaży a jego cena to 199,99 zł.

Carry: ten płaszcz z dodatkiem wełny ma krój taki jak w modelu Weroniki RosatiCarry: ten płaszcz z dodatkiem wełny ma krój taki jak w modelu Weroniki Rosati Carry

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: