Pamiętacie Klaudię Kozioł z serialu "Ranczo"? Teraz ma 40 lat. Bardzo się zmieniła?

Marta Chodorowska przez 10 sezonów popularnego serialu "Ranczo" wcielała się w Klaudię Kozioł. Nie da się ukryć, że była to jedna z barwniejszych postaci tej produkcji. Patrząc na zdjęcia aktorki, które publikuje w sieci, aż trudno uwierzyć, że ma 40 lat.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

''Ranczo'' to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich seriali obyczajowo-komediowych, który pojawił się na telewizyjnych ekranach w ciągu ostatnich 20 lat. Choć premiera pierwszego odcinka odbyła się w 2006 roku, a ostatni wyemitowano premierowo w 2016 roku, to powtórki cały czas cieszą się niesłabnącą popularnością i na okrągło oglądane są przez fanki oraz fanów produkcji.

Natalia PaździorWygrała pierwszą edycję "Master Chef Junior". Czym dziś zajmuje się Natalia Paździor?

Za sukcesem serialu "Ranczo" stoi nie tylko fabuła, lecz także świetna obsada. W główne role wcielili się bowiem tacy aktorzy oraz aktorki jak Cezary Żak, Artur Barciś, Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Katarzyna Żak, Dorota Chotecka czy Violetta Arlak. 

 

W serialu "Ranczo" grała córkę wójta. Jak dziś wygląda 40-letnia Marta Chodorowska?

Jednak nie tylko aktorzy grający pierwszoplanowe role zyskali ogromną sympatię telewidzów. Jednym z takich przykładów jest postać Klaudii Kozioł. Choć w pamięci wielu osób zapisała się ona jako nastolatka (dostosowująca swoje przekonania i styl życia do kolejnych chłopaków), a w późniejszych odcinkach młoda kobieta po studiach, dziś aktorka ma już 40 lat. Patrząc jednak na jej zdjęcia, aż trudno w to uwierzyć. Marta Chodorowska od ostatniego sezonu serialu "Ranczo" niemal nie zmieniła się wizualnie. Wygląda po prostu fenomenalnie! Aktorka cały czas jest aktywna zawodowo i wciela się w kolejne role. - Już oficjalnie… Poznajcie Maję. Maja sypia z mężem swojej przyjaciółki. Takie role wpadają mi ostatnio: romanse, romanse, romanse - napisała na Instagramie.

 

Pokazali wizualizację z 1998 r. Tak miał dziś wyglądać David Beckham. 'Bardzo się pomylili' (zdjęcie ilustracyjne)Pokazali wizualizację z 1998 r. Tak miał dziś wyglądać David Beckham. "Pomylili się"

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: