Pamiętacie Klaudię Kozioł z serialu "Ranczo"? Teraz ma 40 lat. Bardzo się zmieniła?

Marta Chodorowska przez 10 sezonów popularnego serialu "Ranczo" wcielała się w Klaudię Kozioł. Nie da się ukryć, że była to jedna z barwniejszych postaci tej produkcji. Patrząc na zdjęcia aktorki, które publikuje w sieci, aż trudno uwierzyć, że ma 40 lat.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

''Ranczo'' to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich seriali obyczajowo-komediowych, który pojawił się na telewizyjnych ekranach w ciągu ostatnich 20 lat. Choć premiera pierwszego odcinka odbyła się w 2006 roku, a ostatni wyemitowano premierowo w 2016 roku, to powtórki cały czas cieszą się niesłabnącą popularnością i na okrągło oglądane są przez fanki oraz fanów produkcji.

Za sukcesem serialu "Ranczo" stoi nie tylko fabuła, lecz także świetna obsada. W główne role wcielili się bowiem tacy aktorzy oraz aktorki jak Cezary Żak, Artur Barciś, Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Katarzyna Żak, Dorota Chotecka czy Violetta Arlak. 

 

W serialu "Ranczo" grała córkę wójta. Jak dziś wygląda 40-letnia Marta Chodorowska?

Jednak nie tylko aktorzy grający pierwszoplanowe role zyskali ogromną sympatię telewidzów. Jednym z takich przykładów jest postać Klaudii Kozioł. Choć w pamięci wielu osób zapisała się ona jako nastolatka (dostosowująca swoje przekonania i styl życia do kolejnych chłopaków), a w późniejszych odcinkach młoda kobieta po studiach, dziś aktorka ma już 40 lat. Patrząc jednak na jej zdjęcia, aż trudno w to uwierzyć. Marta Chodorowska od ostatniego sezonu serialu "Ranczo" niemal nie zmieniła się wizualnie. Wygląda po prostu fenomenalnie! Aktorka cały czas jest aktywna zawodowo i wciela się w kolejne role. - Już oficjalnie… Poznajcie Maję. Maja sypia z mężem swojej przyjaciółki. Takie role wpadają mi ostatnio: romanse, romanse, romanse - napisała na Instagramie.

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: