Kasia Sokołowska kilka lat temu została zapytana na temat macierzyństwa. Co wtedy mówiła?

Kilka lat temu Kasia Sokołowska udzieliła szczerego wywiadu Magdzie Mołek. Reżyserka pokazów mody została zapytana między innymi o plany związane z macierzyństwem.

Więcej ciekawych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zmienia się organizm kobiety po porodzie?

Katarzyna Sokołowska to jedna z najbardziej cenionych w Polsce reżyserek pokazów mody. Sławę i popularność zyskała, gdy ponad dziesięć lat temu zasiadła w jury programu "Top Model".

Kasia Sokołowska spodziewa się dziecka

W ostatnich dniach media obiegła informacja, że Kasia Sokołowska jest w ciąży. Reżyserka pokazów mody przekazała fanom radosną informację wraz z życzeniami wielkanocnymi. Co ciekawe, jeszcze niedawno w szczerym wpisie zapowiadała ważne życiowe zmiany. - Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze - napiała pod swoim najnowszym postem na Instagramie.

Sokołowska kilka lat temu mówiła o macierzyństwie

Warto wspomnieć, że kilka lat temu Sokołowska udzieliła szczerego wywiadu Magdzie Mołek. Reżyserka pokazów mody została zapytana między innymi o plany związane z macierzyństwem. Wówczas wyznała, że dopiero od niedawna układa swoje życie prywatne. We wcześniejszych latach "walczyła o tożsamość zawodową i siebie". - Nie wiem, co się wydarzy. Jestem w sile wieku - powiedziała w odniesieniu do planów dotyczących dziecka

 

Warto wspomnieć, że reżyserka kilka tygodniu temu obchodziła piątą rocznicę relacji z biznesmenem, Arturem Kozieją, czym również pochwaliła się na Instagramie. Co ciekawe, para poznała się na randce w ciemno. - Artur bardzo się postarał, żeby mnie poznać i namówił do tego pośrednika, tak zwaną swatkę. Dopiero będąc w taksówce, poznałam imię osoby, z którą się umówiłam - powiedziała Sokołowska w rozmowie z "Plejadą".

Więcej o: