Był nazywany "gorącym przestępcą". Jak dziś wygląda były skazaniec Jeremy Meeks?

Czy można zyskać sławę, będąc skazańcem? Okazuje się, że tak. Przykładem na to może być historia Jeremy'ego Meeksa. Jego zdjęcie w 2014 roku obiegło świat tuż po tym, jak zostało opublikowane na facebookowym profilu policji ze Stockton.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Jeremy Meeks raczej nie spodziewał się, że jego życie odmieni jedno zdjęcie i to takie, które zostało zrobione do policyjnej kartoteki. W 2014 roku Meeks został zatrzymany za przestępstwa popełnione przy użyciu broni. Mężczyzna wtedy nie przyznał się do winy. Ostatecznie został skazany na 27 miesięcy więzienia, z czego odsiedział 13. W tym czasie musiał odbyć również 500-godzinny program leczenia uzależnień. Po wyjściu z zakładu karnego w Mendocie, 8 marca 2016 roku, przez kilka tygodni przebywał w areszcie domowym. Po tym czasie stał się wolnym człowiekiem

Zobacz wideo

W 2015 roku Jeremy Meeks podpisał kontrakt z agencją modelingową 

4 marca 2015 roku firma White Cross Management podpisała kontrakt z Meeksem. Jim Jordan  rozpoczął współpracę z byłym skazańcem tuż po tym, jak zwolniono go z aresztu tymczasowego w marcu 2016 roku. Już wtedy jego zdjęcia pojawiły się na okładce kilku czasopism. 

Momentem przełomowym był rok 2017. To właśnie wtedy po raz pierwszy świat mody mógł zobaczyć Jeremy'ego Meeksa na wybiegu. Pierwszym, który go zatrudnił był Philip Plein. Meeks w późniejszym czasie kilkukrotnie brał udział w jego pokazach. W 2018 roku chodził na wybiegu obok Gigi Hadid w pokazie Tommy'ego Hilfigera. Przez lata mężczyzna był uznawany za największe odkrycie w świecie mody. A czym zajmuje się teraz? 

'Zbuntowany Anioł' Jak dziś wygląda Vicky ze "Zbuntowanego Anioła"? "Noszę znaki lat pod oczami i siwe włosy"

Jak teraz wygląda życie "gorącego przestępcy"?

Postanowiliśmy sprawdzić, jak teraz wygląda życie byłego skazańca. Jeremy Meeks jest bardzo aktywny w social mediach. Na Instagramie obserwuje go ponad 1,6 mln fanów. Już na samym wstępie dowiadujemy się, że Meeks spełnia się jako aktor. Jego fani mogą go zobaczyć w serialu "True to the game". Ponadto wystąpił w takich produkcjach jak: "Dutch" i "Secret Society". 

 

Jeremy Meeks poza tym, że zajął się aktorstwem, wciąż oczywiście zajmuje się modelingiem. W sieci możemy znaleźć wiele zdjęć, które świadczą o tym, że nie zawiesił swojej kariery. 

Rodzina jest dla niego najważniejsza. Choć Meeks rozstał się z matkami swoich dzieci, chłopcy są dla niego najważniejsi. Model ma dwóch synów Jeremy'ego Juniora i Roberta. 

 

Widać, że Jeremy Meeks doskonale wykorzystał swoje 5 minut i odmienił życie. Po 2016 roku, kiedy zakończył odsiadkę, więcej nie łamał prawa i nie wylądował w więzieniu. Więcej zdjęć Meeksa znajdziecie w naszej galerii, znajdującej się w tym artykule. 

Pamiętacie Klaudię Kozioł z serialu 'Ranczo'? Teraz ma 40 lat. Bardzo się zmieniła? (zdjęcie ilustracyjne) Pamiętacie Klaudię Kozioł z Rancza? Teraz aktorka ma 40 lat. Bardzo się zmieniła?

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: