Tradycyjna żona o komentarzach na temat swojego ślubu w wieku 18 lat z 29-latkiem

"Nie za stary dla ciebie???", "Trzeba się najpierw wyszaleć, po co sobie psuć młodość"... Wiktoria Wilkosz opublikowała na TikToku filmik, w którym poruszyła temat komentarzy ludzi dotyczących różnicy wieku w małżeństwie. - I milion innych jakże cennych komentarzy też by się znalazło - przyznała.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Pierwsze małżeństwa gwiazd. Z kim byli związani ulubieńcy widzów?

O Wiktorii Wilkosz zrobiło się głośno przy okazji ślubu, który wzięła ze starszym o 11 lat Karolem Wilkoszem. Jednak to nie sama różnica wieku zwróciła uwagę wielu osób, a fakt, że wychodząc za 29-letniego asystenta Janusza Korwin-Mikkego, miała 18 lat. Wiktorii Wilkosz jest obecnie żoną na pełen etat, a swoim "tradycyjnym życiem" od pewnego czasu dzieli się w mediach społecznościowych. Już jakiś czas temu furorę zrobił jej filmik, który obejrzano 1,4 mln razy, na którym pokazała codzienność "tradycyjnej żony". Ostatnio natomiast ogromną popularność zyskał na TikToku kolejny jej filmik. Tym razem dotyczący różnicy wieku.

"Nie za stary dla ciebie?". Tradycyjna żona o komentarzach na temat różnicy wieku w małżeństwie

Wiktoria Wilkosz opublikowała na swoim TikToku filmik, w którym postanowiła przytoczyć kilka komentarzy, które prawdopodobnie zdarzało jej się usłyszeć na temat różnicy wieku jej oraz jej męża, a także tego, że wyszła za niego mając 18 lat. Klip w ciągu kilku dni obejrzało ponad 1,1 mln osób.

pov: bierzesz ślub w wieku 18 lat z 29-latkiem. Nie za stary dla ciebie??? Trzeba się najpierw wyszaleć, po co sobie psuć młodość. Jesteś za młoda na takie decyzje. Na pewno się rozwiedziecie. Ja nie brałam ślubu i jakoś żyję

- widać na opublikowanym TikToku.- I milion innych jakże cennych komentarzy też by się znalazło #marriedyoung #tradwife #marriedat18 - dodała Wiktoria Wilkosz w opisie pod filmikiem.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: