Katarzyna Zielińska pokazała swoje stare stylizacje. Efekt? "Aż się oplułam ze śmiechu"

Nie od dziś wiadomo, że Katarzyna Zielińska ma do siebie dystans. Gwiazda wielokrotnie do sieci wrzucała prześmiewcze filmiki z sobą w roli głównej. Tym razem postanowiła przypomnieć fanom swoje stare stylizacje. Okazuje się, że nie tylko oni byli zachwyceni.

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Katarzyna Zielińska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Od lat oglądamy ją na ekranach naszych telewizorów i deskach teatru. Gwiazda świetnie czuje się również w przestrzeni internetowej, gdzie regularnie publikuje posty na Instagarmie. Fani ją uwielbiają, o czym świadczyć mogą jej pokaźne zasięgi. Do tej pory udało jej się zebrać tam grono pół miliona obserwatorów. Co znajdziemy na jej profilu? Katarzyna Zielińska pokazuje trochę swojego prywatnego życia, ale zdecydowanie największą popularnością cieszą się jej komediowe filmiki. Tym razem gwiazda postanowiła pokazać swoje stylizacje w naprawdę zabawny sposób. 

Katarzyna Zielińska pokazała swoje stare stylizacje... Sarze Jessice Parker 

Która z gwiazd jest jedną z największych ikon mody? Zdecydowanie Sara Jessika Parker, która największą sławę zyskała dzięki serialowi "Seks w wielkim mieście". Katarzyna Zielińska postanowiła odwiedzić kultowe miejsce w Nowym Jorku, czyli mieszkanie wcześniej wspomnianej gwiazdy. 

Zanim jednak dokładnie wyjaśniła, o co chodzi, na jej Instastory pojawiła się krótka pogawędka z koleżanką z teatru. Na samym wstępie Zielińska podkreśliła, że będąc w Nowym Jorku, spotkała się z aktorką i pokazała jej swoje stare stylizacje. Koleżanka gwiazdy nie mogła w to uwierzyć, ale Kasia zapewniła ją, że sama zobaczy wszystko w najnowszym filmiku, który pojawi się na jej profilu. 

Tak też się stało. Katarzyna Zielińska oczywiście nie rzucała słów na wiatr i na jej Instagramie pojawił się filmik, na którym widać jak przechadza się jedną z najpopularniejszych ulic w Nowym Jorku, a po chwili po schodach zmierza do mieszkania Sary Jessiki Parker. Później rzeczywiście widzimy reakcję gwiazdy, ale jest to kadr z najnowszej części serii "I Tak po prostu". Nie da się ukryć, że Katarzyna Zielińska świetnie radzi sobie z montażem. Później widzimy stylizacje naszej rodzimej aktorki, które spokojnie możemy nazwać już kultowymi. Gwiazda nie raz je pokazywała, przypominając modę z poprzednich lat. Zresztą zobaczcie sami, jak to wszystko wygląda. 

Zobacz wideo Kasia Zielińska pokazała stare stylizacje w swoim stylu. Jest zabawnie i z przymrużeniem oka

Internauci są zachwyceni. To nie pierwszy raz, kiedy Zielińska zbiera takie pochwały za content, który tworzy w sieci. 

Aż się oplułam ze śmiechu.
Pani Kasiu rozwala pani system. Jest pani bezbłędna. Uwielbiam panią.
Katarzyno Zielińska ja Ciebie kocham.
Kocham Twój dystans.

- czytamy pod nagraniem. 

A wam jak się podobała wizyta Katarzyny Zielińskiej u Sary Jessiki Parker?

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: