Najbardziej czułe i wrażliwe znaki zodiaku. Okazują wsparcie i są świetnymi partnerami w związkach

Wśród znaków zodiaku są te, które cechuje wyjątkowa czułość. Są bardzo delikatne i wrażliwe. W relacjach potrafią okazywać wsparcie i dbają o swoich bliskich niemal na każdym kroku. Mówi się, że mają "serce na dłoni". Oto trzy najbardziej czułe znaki zodiaku.

Czułe, czyli jakie? Ta cecha charakteru zazwyczaj wyróżnia osoby wrażliwe i delikatne. Czułość, czyli okazywanie uczuć w stosunku do bliskich osób. Zazwyczaj to gesty i słowa wiele znaczą. Najbliższe otoczenie osób czułych darzy ich zaufaniem i wie, że może liczyć na ich wsparcie. Wśród znaków zodiaku są takie, które są najbardziej czułe. Oto trzy z nich, o których warto wiedzieć.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Czułe znaki zodiaku - należą do nich ryby. Za bliskimi pójdą "jak w dym"!

Ryby to chyba najbardziej wrażliwy znak zodiaku. Bywają chwiejne emocjonalnie, często się wzruszają i dosyć szybko wpadają w gniew. Jednak to, co jest dla nich najważniejsze to ludzie wokół nich. Kiedy otacza je grupa osób, na które mogą liczyć, stają się w pełni oddane i obdarowują ich miłością i czułością. Są w stanie walczyć o najbliższych, a kiedy widzą, że ktoś jest w tarapatach - natychmiast biegną na ratunek. Cenią sobie drobne gesty, to w nich doszukują się wielkich uczuć.

Bliźnięta z pozoru nie są uczuciowe, ale czułość pełni dla nich ważną rolę

Bliźnięta bywają samolubne. Lubią dążyć do swoich celów same i nie potrzebują w tym wsparcia innych. Często tłumią uczucia i z pozoru nie są czułe. Jednak kiedy zaufają drugiej osobie - stają się "miłym barankiem" który tuli się i dba o swoją połówkę. Potrzebują czułości i szukają w drugiej osobie oparcia. Jednocześnie same stają się opoką dla wybranka. Opiekują się podczas choroby i w chwilach smutku.

Lwy są rodzinne i lubią być przewodnikiem stada. Ich czułość choć poskromiona - bywa ogromna

Lwy zazwyczaj cenią sobie najbardziej wartości rodzinne. Dbają o bliskich, często przekładając ich dobro nad swoje. Czułość pełni dla nich dużą rolę, choć nie raz gubią się w tym, że chcą mieć zbyt dużą kontrolę nad otaczających je światem. W przypadku potomstwa - sprawiają wrażenie surowych. Dbają, aby obowiązki były wykonane, chcą dopilnować wszystkich szczegółów, ale kiedy wreszcie odpoczną i zrzucą z siebie ciężar codzienności - stają się czułe, delikatne i okazują miłość ponad wszystko.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: