Najgorsze teksty z pierwszych randek. "Miejsce baby jest w kuchni"

"Tylko się nie zakochaj", "miejsce baby jest w kuchni" - to tylko niektóre z wypowiedzi, jakie kobietom było dane usłyszeć na pierwszej randce. Oto przykładowe teksty mężczyzn, które skutecznie zniechęciły kobiety przed kolejnym spotkaniem.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Nieudana randka - każda z nas ma z pewnością za sobą podobne doświadczenie. I choć z perspektywy lat wspominamy je z rozbawieniem, w momencie, gdy na nich jesteśmy, myślimy jedynie o ucieczce. Internautki na jednej z grup na Facebook'u zostały zapytane o najgorsze teksty, jakie usłyszały właśnie podczas pierwszych randek. Ich odpowiedzi mogą zaskoczyć.

Zobacz wideo

Oto wypowiedzi mężczyzn, które skutecznie zniechęciły kobiety do drugiego spotkania.

"Tylko się nie zakochaj" - no tak, bo przecież randki nie mają prowadzić do poważniejszych relacji, prawda? To wyraźny sygnał alarmowy, świadczący o tym, że mężczyzna nie traktuje nas poważnie.

"Nie traktuj tego jak randkę" - kolejna wypowiedź, która świadczy o tym, że mężczyzna nie ma zamiaru nawiązać z nami poważniejszej relacji.

Gest z TikToka może uratować życieGest z TikToka uratował jej życie. "Groził, że jeśli on nie może jej mieć, nikt nie może"

"Miejsce baby jest w kuchni" - tak seksistowska wypowiedź to kolejny wyraźny sygnał do odwrotu.

"Nie chwal się tak swoją pracą" - każdy z nas ma prawo być dumnym ze swoich sukcesów, a takie słowa padające z ust mężczyzny na pierwszej randce, świadczą jedynie o jego kruczym ego i zazdrości.

A wy? Jakie słowa, które padły z ust waszych randek, skutecznie zniechęciły was do kontynuowania znajomości? Podzielcie się swoimi historiami. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: