Agata Rubik pokazała swój posiłek na wakacjach. "Unikałam od stycznia"

Agata Rubik po raz kolejny postanowiła uchylić rąbka tajemnicy swojej codzienności i podczas pobytu na Hawajach pokazała jeden ze swoich posiłków. Po trzech miesiącach pilnowania diety, pozwoliła sobie na coś, czego unikała od stycznia. - To jest obłędnie pyszne - przyznała.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Agata Rubik stosowała dwie popularne diety

Agata Rubik swoim dystansem do świata, szczerością, naturalnością oraz poczuciem humoru zdobywa w sieci coraz większą popularność. Na Instagramie zgromadziła do tej pory ponad 156 tys. obserwujących, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Na początku roku, żona Piotra Rubika postanowiła zważyć się na oczach internautek oraz internautów. - To sporo. 2 lata temu "sporo" to było 59 kg. 3 lata temu ważyłam max 56 kg, przy tej wadze zachodziłam w obie ciąże. Cel do kwietnia: 59 kg. Bez żadnych restrykcyjnych diet. (...) I żeby była jasność, nawet się sobie teraz podobam, tylko jednak lepiej się czuję nieco mniejsza - powiedziała widząc 64,6 kg. Przez ostatnie trzy miesiące relacjonowała na Instagramie swoje postępy. - Powrót do ulubionej wagi. Spadek o prawie 8 kg w porównaniu do wagi ze stycznia - zakomunikowała podczas ostatniego ważenia.

Agata Rubik pokazała swój posiłek. Na co skusiła się będąc na Hawajach?

Agata Rubik z mężem oraz córkami poleciała na Hawaje, by tam spędzić tegoroczne święta wielkanocne i odpocząć. Relacją z wyjazdu dzieli się na swoim instagramowym profilu, publikując zdjęcia oraz InstaStories. Ostatnio przy okazji wycieczki rowerowej pokazała jeden ze swoich posiłków, na który czekała podobno trzy lata. 

Moc węglowodanów, których unikałam od stycznia. Mimo wszystko - warto. To jest obłędnie pyszne. Mój wybór - Haupia Ono Bowl

- napisała na relacji.

Haupia - hawajski deser na bazie mleka kokosowego

- wyjaśniła.

Agata Rubik pokazała swój posiłek na HawajachAgata Rubik pokazała swój posiłek na Hawajach https://www.instagram.com/agata_rubik/

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: