Magda Gessler poleciała na wakacje i pokazała się bez makijażu. Fani: "Nie poznałam"

Magda Gessler postanowiła trochę odpocząć i zmienić naszą szarą aurę na ciepły i bajeczny Meksyk. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się sporo zdjęć z urlopu. Widzimy na nich Gessler w bardzo naturalnej wersji.

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Magda Gessler jest zdecydowanie jedną z największych gwiazd telewizji TVN. Grafik gwiazdy przez cały rok jest bardzo napięty, dlatego nie dziwi fakt, że kiedy Magda Gessler ma trochę wolnego, wyjeżdża na upragnione wakacje. Tym razem wybór padł na Meksyk, jedno z ulubionych miejsc polskich gwiazd. Restauratorka nie pojechała sama. W podróży towarzyszy jej ukochany Waldemar. 

Zobacz wideo

Magda Gessler pokazała się bez makijażu 

To nie pierwszy raz, kiedy Magda Gessler w swoich social mediach opublikowała zdjęcie w naturalnej wersji bez makijażu. Zazwyczaj widzimy ją w zupełnie innym wydaniu, jednak wakacje rządzą się swoimi prawami i w tym czasie warto dać swojej skórze odpocząć. Pod jednym ze zdjęć, lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź, przypomniał Gessler, by nie zapominała o kremie z filtrem. To pozwoli jej uchronić się przed plamami. Z odpowiedzi gwiazdy dowiadujemy się, że jest zaopatrzona w niezbędne kosmetyki, co tylko potwierdza fakt, że odpowiednia pielęgnacja jest jej dobrze znana. 

Na Instagramie Gessler obserwuje ponad 1,2 mln fanów. Tuż po tym, jak opublikowała w sieci naturalne zdjęcia, posypały się komplementy w jej kierunku. 

Pani Madziu, bez mocnego makijażu bardzo dobrze Pani wygląda. Proszę stonować makijaż bo wygląda Pani dużo młodziej, świeżo i naturalnie.
Bez retuszu, bez makijażu - brawo, podziwiam za odwagę, dla mnie jesteś zawsze piękna i jedyna w swoim rodzaju.
Pani Magdo, ogromny szacun, że zamieszcza Pani zdjęcie bez makijażu. W dobie filtrów, poprawek i innych gipsów na twarz daje Pani super przekaz, że naturalnie = bardzo pięknie. 

- czytamy w komentarzach. 

 

Jak to zwykle bywa, pojawiły się też komentarze w zupełnie innym tonie. Niektórzy twierdzą, że nie poznali gwiazdy, inni, zaś że makijaż robi cuda i gwiazda znacznie lepiej wygląda, kiedy jest pomalowana. 

Sama Magda w odpowiedzi na jeden z komentarzy odpisała, że lubi siebie w obu wersjach, tej w makijażu i tej saute.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: