Śmieszne gify na majówkę. Z nimi rozpoczniesz długi weekend w dobrym humorze

Nadeszedł wyczekiwany długi weekend majowy 2022. Dla niektórych to doskonały moment na rozpoczęcie sezonu grillowego pozostali mają zaplanowany urlop za miastem. Stąd też na brak dobrego humoru z pewnością nie można narzekać, ale te gify mogą pomogą wprawić najbliższych w jeszcze lepszy nastrój.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czysty ruszt, pięknie podane przekąski i szybko schłodzone napoje, czyli myki na sezon grillowy

Majówka to doskonała okazja nie tylko do tego, aby wyrwać się za miasto, ale również spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Wiele osób właśnie w długi weekend rozpoczyna sezon grillowy, co jest szansą na spotkanie z najbliższymi. Osoby, które nie mają możliwości wspólnego "świętowania" majówki, coraz chętniej sięgają po gify. W ten prosty i zabawny sposób możemy życzyć znajomym, czy rodzinie udanego wypoczynku wprawiając ich w dobry nastrój. 

Sukienka Pauliny Sykut-JeżynyTa sukienka Pauliny Sykut-Jeżyny za 199,99 zł wysmukla sylwetkę

Nadeszła wyczekana majówka. Śmieszne gify, które można z tej okazji wysłać najbliższym 

Masz wśród najbliższych miłośnika sezonu grillowego? Te gify będą zatem strzałem w dziesiątkę. Uśmiech na twarzy od rana gwarantowany. 

embed
embed
embed
embed

Popraw humor rodzinie i znajomym. Zabawne gify na majówkę 

Nie u każdego długi weekend wiąże się z wyjazdem. Wiele osób stawia na odpoczynek w domu i spędzenie czasu na ulubionych aktywnościach. Na taką okoliczność również przygotowaliśmy kilka propozycji. 

embed
embed
embed
embed

Krople żołądkowe na włosy, czyli domowy sposób na wypadające kosmyki za mniej niż 3 złKrople żołądkowe na włosy. Domowy sposób na wypadające kosmyki

Gify na majówkę. Doskonale sprawdzą się jako forma życzeń

Nikomu raczej nie trzeba przypominać, że nadchodzi długi weekend. Wiele osób szczególnie, które miały możliwość wzięcia dnia wolnego na poniedziałek 2 maja już odliczają godziny do majówki. Poniższe propozycje z pewnością wprawią ich w dobry nastrój przed rozpoczęciem urlopu. 

embed
embed
embed
embed

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina 

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: