Strój kąpielowy Marceliny Zawadzkiej ma ponadczasowy krój. Model dla każdej sylwetki w HM i Sinsay

Marcelina Zawadzka, czyli modelka i prezenterka telewizyjna prężnie działa na swoich profilach w social mediach. Przy okazji ostatniej podróży wraz z partnerem gwiazda pochwaliła się zdjęciem inspirowanym popularną bajką.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Klasyczne i proste modele bikini to najbardziej lubiane stroje kąpielowe dla kobiet. Marcelina Zawadzka postawiła na jeden z nich w mocnym i wyróżniającym się kolorze. Zobacz ostatni look gwiazdy.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

Strój kąpielowy Marceliny Zawadzkiej o klasycznym kroju zachwycił fanów. Piękno tkwi w prostocie?

Marcelina Zawadzka podczas swojej podróży w Tajlandii zafundowała swoim obserwatorom na Instagramie piękne widoki. Jej ostatnie zdjęcie inspirowane postaciami z bajki "Tarzan" wywołało wiele zachwytów. Gwiazda postawiła na prosty strój kąpielowy o klasycznym fasonie. Bikini w pomarańczowym kolorze idealnie koresponduje z urodą Zawadzkiej, a model z wiązaniem pozwala na swobodne dopasowanie góry i dołu do sylwetki. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem gwiazdy:

Najpiękniejsza
Fenomenalnie
Taka Jane to ja rozumiem
 

HM: strój kąpielowy o prostym kroju z wiązaniem. Zainspiruj się 

Trójkątny biustonosz bikini z podszewką to propozycja marki HM. Model posiada wąskie tasiemki wiązane na karku i na plecach. Bikini w pomarańczowym wzorze to gwarancja wyróżnienia się. Jego cena to 29,99 zł.

strój kąpielowystrój kąpielowy hm

Sinsay: strój kąpielowy dwuczęściowy w niebieskim odcieniu. Wyróżnij się

Klasyczny strój kąpielowy o prostym kroju z wiązaniem to dwuczęściowy zestaw w kolorze błękitnym. Góra stroju ma proste, trójkątne miseczki, a dół mocno wycięte majtki. Bikini dostępne jest w sklepie Sinsay w cenie 19,99 zł.

strój kąpielowystrój kąpielowy sinsay

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: