Oto najbardziej zazdrosne znaki zodiaku. Ciężko im o pewność siebie w związku

Zazdrość to nieprzyjemne uczucie, które potrafi pojawić się w każdym związku. Istnieją jednak konkretne znaki zodiaku, które wyróżniają się na tle innych pod tym względem. W ich relacjach dużo częściej pojawia się zazdrość i niestety powoduje też problemy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Znając znak zodiaku danej osoby, możemy w pewien sposób określić charakteryzujące ją cechy. Pośród nich często znajdują się zarówno pozytywne jak i negatywne. Jeżeli nasz partner lub partnerka bywają zbyt zaborczy i często wybuchają w zazdrości, warto sprawdzić, czy nie są jednym z trzech najbardziej zazdrosnych znaków zodiaku.

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - panna

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku: Rak

W przypadku osób spod znaku Raka zazdrość wynika raczej ze strachu przed utratą bliskiej osoby. Nie mają oni tendencji do kontrolowania i dominacji partnera, ponieważ ich zazdrość ma podłoże w małej pewności siebie i kompleksach. Ich sposobem na zatrzymanie przy sobie drugiej osoby są techniki emocjonalne, które długo pozostają w pamięci. Lepiej uważać, bo Rak może obarczyć Cię winą za wszelkie niepowodzenia.

Panna to jeden z najbardziej zazdrosnych znaków zodiaku. Boją, że są niewystarczająco dobre dla swojego partnera

Panny potrafi sprytnie ukryć wiele swoich kompleksów i brak pewności siebie. W większości widzimy w niej osobę opanowaną i uporządkowaną, lecz wewnątrz boi się, że jest niewystarczająco dobra dla swojego partnera. To właśnie stąd bierze się ich zazdrość. Dodatkowo należą do osób bardzo podejrzliwych i mają w związku z tym problem z zaufaniem. Często sprawdzają swoich partnerów na wiele sposobów. Podświadomie przekonane są, że zdrada jest tylko kwestią czasu, a nie zniosłyby sytuacji, w której byłyby oszukane, wiec chcą się dowiedzieć od razu.

Zazdrosne znaki zodiaku: Skorpion nie pozwoli spojrzeć na innego

Osoby spod znaku Skorpiona są niezwykle skomplikowane także w kwestii zazdrości. Bywają impulsywne, przez co jedno spojrzenie może być dla nich powodem do kłótni. Uwielbiają także kontrolować sytuację i panować nad wszystkim dlatego jak coś idzie nie po ich myśli bardzo łatwo wyprowadzić ich z równowagi. Skorpiony w stosunku do swojej drugiej polówki stwarzają pozory swobody, lecz wszystko, co przy nich robią, jest zapamiętywane. Chcą wiedzieć wszystko o życiu partnera, od pisanych maili po rozmowy na Facebooku.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: