Pamiętacie Fabiana z serialu "Ranczo"? Teraz ma 39 lat i wygląda zupełnie inaczej. Co u niego słychać?

Niektóre postaci z serialu "Ranczo" zapadły w pamięć telewidzom na długo i pomimo, że zakończyli już przygodę z produkcją - fani pragną śledzić ich dalsze losy także w życiu prywatnym. Sprawdziliśmy co słychać u serialowego Fabiana Dudy. Jak wygląda dziś i co robi Piotr Ligienza?

"Ranczo" to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Oglądalność premierowego odcinka szóstej serii wyniosła aż 7,3 mln widzów. Przez wszystkie sezony przewinęło się wielu bohaterów, ale niektórzy zapadli telewidzom w pamięć na dużo dłużej. Taką postacią był z pewnością Fabian Duda. Co u niego słychać w 2022 roku? Ta rola była jedynie początkiem jego kariery!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Fabian Duda z "Rancza" - Kogo grał Piotr Ligienza?

Bohater grany przez Piotra Ligienzę to Fabian Duda. Pojawił się w drugiej serii i wcielił się w rolę praktykanta w Urzędzie Gminy Wilkowyje. Jego perypetie zawodowe nie były interesujące aż tak bardzo, jak perypetie miłosne. W tym temacie serialowy Fabian zrobił dużo zamieszania. Fabian Duda, aż trzykrotnie był bowiem chłopakiem Klaudii Kozioł. Miał też swój "czarny" epizod w serii. Przez moment knuł przeciwko wójtowi (w tej roli Cezary Żak). 

Sukienka Pauliny Sykut-JeżynyTa sukienka Pauliny Sykut-Jeżyny za 199,99 zł wysmukla sylwetkę

Fabian Duda 2022. Czym zajmuje się aktor "Rancza" obecnie?

Piotr Ligienza, bo tak nazywa się aktor, ma dziś już 39 lat. Nie zrezygnował z aktorstwa i ma za sobą role w takich produkcjach jak Na dobre i na złe, Kryminalni, Ojciec Mateusz, Układ Warszawski, czy Czas honoru lub Barwy Szczęścia. Jego ostatnia zanotowana rola to epizod w serialu Na Wspólnej. Wcielił się w 2021 roku w Emila Larssona. Oprócz aktorstwa Piotr zajmuje się dubbingowaniem! W 2021 roku użyczył głosu w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu. Regularnie gra też w teatrze.

druga waloryzacja emerytur 2022Będzie druga waloryzacja emerytur 2022? To zależy od tego warunku

Jak wygląda Piotr Ligienza, czyli serialowy Fabian Duda w 2022 roku?

Aktor zmienił swój wizerunek. 39-latek nie ma już krótkich włosów, a na ich miejsce pojawiły się ciemne pasma sięgające prawie do ramion. Często można zobaczyć go z charakterystycznym kucykiem, lub z rozpuszczonymi włosami i... w czapce. Celebryta prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, więc regularnie można obserwować jego metamorfozę. Fani podziwiają też jego metamorfozę fizyczną, ponieważ Piotr Ligienza nie ukrywa, że uwielbia sport i chętnie prezentuje swoje umięśnione ciało.

 
 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: