Wydała ponad 300 tys. zł na operacje plastyczne. "Piękne kobiety mają lepiej w życiu"

Jazmyn Forrest prowadzi na TikToku konto, gdzie chętnie pokazuje życie, a przede wszystkim chwali się wszystkimi zabiegami oraz operacjami plastycznymi, które przeszła. Okazuje się, że łącznie wydała na nie ponad 80 tys. dolarów, czyli ponad 300 tys. złotych. - Wolę wydać pieniądze na operację niż na torebkę, ponieważ to inwestycja - przyznaje.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiany są bardzo widoczne

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami poruszającymi przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko układy taneczne, makijażowe triki, czy różne trendy. Część osób dzieli się tam również swoim życiem prywatnym.

Wysłała chłopakowi zdjęcie nieogolonych nóg. Nie takiej odpowiedzi się spodziewałaWysłała chłopakowi zdjęcie nieogolonych nóg. Nie takiej odpowiedzi się spodziewała

Wydała ponad 300 tys. zł na operacje plastyczne. Nie zamierza jednak na tym poprzestać

Jazmyn Forrest to 24-letnia tiktokerka mieszkająca w Sydney. Na operacje plastyczne wydała do tej pory już ponad 80 tys. dolarów, czyli ponad 300 tys. złotych. Wielokrotnie powiększała usta i kilkukrotnie już decydowała się na liposukcję wybranych części ciała

W wieku 18. lat uświadomiłam sobie, że piękne kobiety mają lepiej w życiu. Kiedy zaczęłam używać sztucznej opalenizny i makijażu, byłam traktowana inaczej i zyskałam więcej uwagi. Współczuję wszystkim ludziom, którzy nie robią sobie operacji

- powiedziała.

Przymierzyła swoją suknię ślubną po 50 latach. Zupełnie nie przewidziała reakcji męża (zdjęcie ilustracyjne)Przymierzyła suknię ślubną po 50 latach. Zupełnie nie przewidziała reakcji męża

- Próbowałam wykonywać normalną pracę, ale to było takie trudne. Wiem, że to brzmi leniwie, ale zawsze chciałam wieść życie księżniczki, w którym rzeczy są mi wręczane - przyznaje. Skąd zatem ma pieniądze na wszystkie zabiegi? Początkowo utrzymywana była przez swojego partnera, a teraz aktywnie działa także na TikToku. - Wolę wydać pieniądze na operację niż na torebkę, ponieważ to inwestycja. Wygląd pomaga iść naprzód - twierdzi. 

Kobieta wcale nie zamierza poprzestać na dotychczasowych zabiegach. W planach podobno ma jeszcze m.in. operację pośladków, zmniejszenie czoła oraz korektę nosa.

Źródło: dailystar.co.uk

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: