Te znaki zodiaku bywają wredne. Ich uszczypliwość może działać na nerwy

Niektóre znaki zodiaku bywają...wredne. To niezbyt dobra cecha charakteru, ale cóż poradzić - taki ich urok. Lepiej ich nie prowokować. Dla bliskich są dobre i kochane, ale mają predyspozycję do bycia złośliwymi, jeśli tylko ktoś im nadepnie na odcisk.

Bycie "wrednym" czyli po prostu niezbyt miłym to cecha, która zdarza się każdemu. Nie zawsze jesteśmy serdeczni i otwarci na rozmowę z bliskim z naszego otoczenia. Niektóre znaki zodiaku mają jednak skłonność do bycia wrednym częściej niż pozostałe. Lepiej być daleko, kiedy wzbudzisz w nich gniew!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Panny bywają wredne, bo cenią sobie swoje zdanie ponad wszystko

Panny czasem uchodzą za nieco złośliwe i wredne. Wszystko przez to, że mają wiedzę na wiele tematów i niechętnie zmieniają zdanie na inne niż swoje własne. Jeśli powiesz coś, co nie będzie zgodne z ich poglądami - mogą rzucić w twoją stronę niemiły docinek. Zazwyczaj ich bycie "wrednym" trwa tylko chwilę, a zamiast kłótni oferują pomoc i tłumaczą za i przeciw swoich poglądów, dochodząc do kompromisu.

Wredne bliźnięta bywają złe krótko, ale intensywnie. Dlaczego?

Bliźnięta nie lubią dyskutować. Jeśli coś im się nie podoba, zwykle wychodzą i czekają, aż emocje z nich "zejdą". Niestety, zdarza się że zanim zechcą pobyć same, wyrzucą z siebie zdanie lub dwa, których potem będą żałować. Bycie wrednym w ich wykonaniu nie jest jednak bardzo krzywdzące. Szybko odchodzi w niepamięć, przez co tworzą świetne i silne relacje z bliskimi.

Strzelec bywa wredny, ale tylko w określonych przypadkach

Strzelce to najczęściej introwertycy. Emocje lubią trzymać w sobie i sami je przepracowywać, analizując i rozmyślając nad zaistniałą sytuacją. Niestety, te uczucia często się w nich gromadzą, a kiedy wybuchną... lepiej się nie zbliżać. To może skończyć się niemałą aferą! Sprawy należy wyjaśniać z nimi na bieżąco, aby uniknąć takich sytuacji. Dzięki temu nie będą wredne, a jeśli już to przez zaledwie chwilkę.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: