Ola Żebrowska pokazała zdjęcia. Zdradziła coś, do czego mało kto przyznałby się w sieci

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny pokazała swój ogromny dystans do siebie. Na instagramowej relacji udostępniła zdjęcia z windy i wyznała coś, do czego niewiele kobiet byłoby w stanie przyznać się w mediach społecznościowych.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz ocenia stylizacje gwiazd sprzed lat

Aleksandra Żebrowska jest jedną z tych znanych osób polskiego show-biznesu, które aktywnie prowadzą swoje profile na Instagramie. Aktualnie obserwuje ją ponad 257 tys. internautek oraz internautów, z którymi żona Michała Żebrowskiego chętnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Ola Żebrowska z dużą dozą dystansu na swoim profilu porusza także wiele tematów, które bliskie są kobietom (w tym mamom), nieustannie zyskując sympatię coraz większej liczby osób w sieci. Nic jednak dziwnego, gdyż coraz więcej ludzi szuka w mediach społecznościowych naturalności, poczucia humoru i prawdziwych kadrów z życia wziętych, a nie wyidealizowanych obrazków, które często nijak mają się do rzeczywistości.

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcia z windy. Takich wyznań w sieci nie spotyka się często

Ola Żebrowska opublikowała ostatnio na instagramowej relacji kilka swoich zdjęć prosto z windy. Wszystkie z nich łączy jeden element - sweter. Okazuje się, że był on bazą do kilku ostatnich stylizacji żony Michała Żebrowskiego. To jednak nie wszystko. Do części zestawów Ola wybrała spodnie, które wyciągnęła z szafy... swojego męża! W każdym z tych looków wyglądała bardzo stylowo.

Cały tydzień w jednym swetrze. Dzięki @lukaszjemiol! I za spodnie @zebrowski.michal

- napisała.

Aleksandra Żebrowska pokazała swoje stylizcjeAleksandra Żebrowska pokazała swoje stylizcje https://www.instagram.com/olazebrowska/

Trzeba przyznać, że w sieci raczej rzadko słyszy się o tym, że ktoś zakłada dane ubranie kilkukrotnie w ciągu tygodnia. Wiele influencerek pokazuje zwykle zupełnie nowe zestawy. A szkoda, bo warto czasem pokazywać, że jedną rzecz ograć można na wiele różnych sposobów, a takie ubrania jak swetry czy jeansy, niekoniecznie trzeba po jednym założeniu wrzucać do prania.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: