Wiktoria Gąsiewska ma fryzurę, która zwiększa objętość! "Naturalnie piękna". To hit na wiosnę i lato

Najmodniejsza fryzura 2022? Wybrała ją Wiktoria Gąsiewska. Postawiła na stylizację włosów w wyjątkowo kobiecym stylu. Jest idealna na wiosnę i lato. Wygląda bardzo naturalnie, co zauważyli fani aktorki. Jak wygląda?

Wiktoria Gąsiewska zmieniła fryzurę. Postawiła na jeden z największych trendów tego roku. Jej nowy wizerunek wzbudził zachwyt fanów, o czym wspominali w komentarzach pod postem na Instagramie. Pokazała się we włosach mocno falowanych o długości innej niż zazwyczaj. Jak teraz wygląda?

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ta fryzura najlepiej wygląda zrobiona z kręconych włosów. To się nazywa objętość!

Wiktoria Gąsiewska ma fryzurę, która optycznie zwiększa objętość włosów

Wiktoria Gąsiewska postawiła na zupełnie nową fryzurę. Zazwyczaj widzimy ją w długich, prostych a czasem falowanych pasmach w kolorze naturalnego blondu. Tym razem pokazała się we włosach do ramion, które są mocno zakręcone. Jej burza loków zyskała uznanie internautów. Pisali:

Te włosy!
Naturalnie piękna!
Słodko
 

Natalia Siwiec"Piękny kombinezon" Natalii Siwiec. Modeluje i podkreśla sylwetkę

Najmodniejsza fryzura na wiosnę i lato 2022. Królują fale i loki!

W tym roku najmodniejsze są fryzury "zakręcone". Hitem jest curly bob, czyli włosy maksymalnie do ramion, które są zakręcone i mocno uniesione. Są krótsze z tyłu i dłuższe z przodu, ale to nie jedyny trend tego roku. Modne będą też "wet hair" czyli efekt mokrych włosów - niemal takich, jak po wyjściu z morza. Wiktoria Gąsiewska zakręciła włosy i optycznie je uniosła, wizualnie skracając ich długość. Wyglądają na gęste, lśniące i bardzo naturalne. Taki look jest bardzo dziewczęcy i optycznie odmładza.

Ile wynosi 13 emerytura 2022Ile wynosi 13 emerytura 2022? Te osoby nie otrzymały świadczenia

Jak optycznie zwiększyć objętość włosów? Te fryzury sprawdzą się idealnie

Fryzury zwiększające objętość sprawdzą się nawet przy cienkich i "oklapniętych" pasmach. Najpopularniejszy jest bob w niemal każdej odsłonie. Trendem ponadczasowym jest short bob/long bob i oczywiście curly bob. Perełka w świecie fryzur to Bixie - połączenie Pixie cut i Boba. Pasuje do niemal każdego kształtu twarzy. Optycznie unosi włosy i nie wymaga pracochłonnego układania. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: