Wiktoria Gąsiewska ma fryzurę, która zwiększa objętość! "Naturalnie piękna". To hit na wiosnę i lato

Najmodniejsza fryzura 2022? Wybrała ją Wiktoria Gąsiewska. Postawiła na stylizację włosów w wyjątkowo kobiecym stylu. Jest idealna na wiosnę i lato. Wygląda bardzo naturalnie, co zauważyli fani aktorki. Jak wygląda?

Wiktoria Gąsiewska zmieniła fryzurę. Postawiła na jeden z największych trendów tego roku. Jej nowy wizerunek wzbudził zachwyt fanów, o czym wspominali w komentarzach pod postem na Instagramie. Pokazała się we włosach mocno falowanych o długości innej niż zazwyczaj. Jak teraz wygląda?

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ta fryzura najlepiej wygląda zrobiona z kręconych włosów. To się nazywa objętość!

Wiktoria Gąsiewska ma fryzurę, która optycznie zwiększa objętość włosów

Wiktoria Gąsiewska postawiła na zupełnie nową fryzurę. Zazwyczaj widzimy ją w długich, prostych a czasem falowanych pasmach w kolorze naturalnego blondu. Tym razem pokazała się we włosach do ramion, które są mocno zakręcone. Jej burza loków zyskała uznanie internautów. Pisali:

Te włosy!
Naturalnie piękna!
Słodko
 

Najmodniejsza fryzura na wiosnę i lato 2022. Królują fale i loki!

W tym roku najmodniejsze są fryzury "zakręcone". Hitem jest curly bob, czyli włosy maksymalnie do ramion, które są zakręcone i mocno uniesione. Są krótsze z tyłu i dłuższe z przodu, ale to nie jedyny trend tego roku. Modne będą też "wet hair" czyli efekt mokrych włosów - niemal takich, jak po wyjściu z morza. Wiktoria Gąsiewska zakręciła włosy i optycznie je uniosła, wizualnie skracając ich długość. Wyglądają na gęste, lśniące i bardzo naturalne. Taki look jest bardzo dziewczęcy i optycznie odmładza.

Jak optycznie zwiększyć objętość włosów? Te fryzury sprawdzą się idealnie

Fryzury zwiększające objętość sprawdzą się nawet przy cienkich i "oklapniętych" pasmach. Najpopularniejszy jest bob w niemal każdej odsłonie. Trendem ponadczasowym jest short bob/long bob i oczywiście curly bob. Perełka w świecie fryzur to Bixie - połączenie Pixie cut i Boba. Pasuje do niemal każdego kształtu twarzy. Optycznie unosi włosy i nie wymaga pracochłonnego układania. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: