Robisz tak ze szczotką do czyszczenia toalety? To źle! Nagranie zaskoczyło internautów

Co takiego można zrobić źle ze szczotką do czyszczenia toalety? Otóż wiele osób używa jej w nieprawidłowy sposób. Na TikToku pojawił się filmik, który zrobił prawdziwą furorę. Obejrzało go ponad 1,7 mln osób. Dzięki temu trikowi pozbędziesz się częstego problemu.

Więcej porad i domowych trików znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te rzeczy znajdziesz w swojej łazience. Mogą mieć inne zastosowanie

TikTok bez wątpienia jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi, dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy makijażowe, stylizacje, historie z życia wzięte, czy też domowe triki, które mają za zadanie ułatwić codzienne życie.

Co robić, aby szczotka do czyszczenia toalet pozostała czysta? Trik z TikToka zrobił furorę

Jednym z takich poradniczych profili na TikToku jest konto "Aesthetically In Home", gdzie założycielka dzieli się w publikowanych filmikach m.in. domowymi inspiracjami oraz poradami i ciekawostkami ułatwiającymi sprzątanie. Jej posty cieszą się sporą popularnością, jednak to właśnie trik dotyczący obchodzenia się ze szczotką do czyszczenia toalety zrobił w ostatnim czasie największą furorę. 

Prowadząca profil "Aesthetically In Home" podzieliła się sposobem, dzięki któremu szczotka do wc pozostanie czysta i dłużej zdatna do użycia. Jeśli po czyszczeniu toalety od razu odkładasz ją do pojemnika, popełniasz błąd. Otóż według niej i tego, czego sama dowiedziała się na TikToku, szczotka przed odłożeniem jej do stojaka, musi wyschnąć. Na filmiku zaprezentowała, że w tym celu wkłada ją pomiędzy deskę klozetową a muszlę. 

Do tego podzieliła się sposobem na zwalczenie popularnego problemu, czyli nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z pojemnika szczotki. Tiktokerka poleciła, aby na dno nalać trochę płynu do czyszczenia toalet, który zapewni świeżość i usunie nieprzyjemny zapach. 

Pod opublikowanym postem pojawiło się sporo komentarzy od internautek oraz internautów, których zaskoczył zaprezentowany trik. Część osób przyznała, że nie słyszała o tym, ale chętnie wypróbują ten sposób.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: