Robisz tak ze szczotką do czyszczenia toalety? To źle! Nagranie zaskoczyło internautów

Co takiego można zrobić źle ze szczotką do czyszczenia toalety? Otóż wiele osób używa jej w nieprawidłowy sposób. Na TikToku pojawił się filmik, który zrobił prawdziwą furorę. Obejrzało go ponad 1,7 mln osób. Dzięki temu trikowi pozbędziesz się częstego problemu.

Więcej porad i domowych trików znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te rzeczy znajdziesz w swojej łazience. Mogą mieć inne zastosowanie

TikTok bez wątpienia jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi, dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy makijażowe, stylizacje, historie z życia wzięte, czy też domowe triki, które mają za zadanie ułatwić codzienne życie.

Genialny trik na za ciasne jeansy. Patent dziewczynie zdradziła jej babciaGenialny trik na za ciasne jeansy. Patent dziewczynie zdradziła jej babcia

Co robić, aby szczotka do czyszczenia toalet pozostała czysta? Trik z TikToka zrobił furorę

Jednym z takich poradniczych profili na TikToku jest konto "Aesthetically In Home", gdzie założycielka dzieli się w publikowanych filmikach m.in. domowymi inspiracjami oraz poradami i ciekawostkami ułatwiającymi sprzątanie. Jej posty cieszą się sporą popularnością, jednak to właśnie trik dotyczący obchodzenia się ze szczotką do czyszczenia toalety zrobił w ostatnim czasie największą furorę. 

Prowadząca profil "Aesthetically In Home" podzieliła się sposobem, dzięki któremu szczotka do wc pozostanie czysta i dłużej zdatna do użycia. Jeśli po czyszczeniu toalety od razu odkładasz ją do pojemnika, popełniasz błąd. Otóż według niej i tego, czego sama dowiedziała się na TikToku, szczotka przed odłożeniem jej do stojaka, musi wyschnąć. Na filmiku zaprezentowała, że w tym celu wkłada ją pomiędzy deskę klozetową a muszlę. 

Do tego podzieliła się sposobem na zwalczenie popularnego problemu, czyli nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z pojemnika szczotki. Tiktokerka poleciła, aby na dno nalać trochę płynu do czyszczenia toalet, który zapewni świeżość i usunie nieprzyjemny zapach. 

modne paznokcieTo najgorszy manicure, jaki zobaczycie. "Błagam, powiedz że za to nie zapłaciłaś"

Pod opublikowanym postem pojawiło się sporo komentarzy od internautek oraz internautów, których zaskoczył zaprezentowany trik. Część osób przyznała, że nie słyszała o tym, ale chętnie wypróbują ten sposób.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: