Pamiętacie Francescę z serialu "Ranczo"? Teraz Anna Iberszer ma 46 lat. Jak się zmieniła?

Polacy Annę Iberszer zapamiętali jako piękną i temperamentną Włoszkę Francescę z serialu "Ranczo". Aktorka swoją przygodę z telewizją rozpoczęła jednak znacznie wcześniej. Pierwszy serial, w jakim wystąpiła, również cieszył się wielką popularnością, choć rola Iberszer była jedynie epizodyczna.

oWięcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Anna Iberszer jest nie tylko absolwentką Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich, ale również Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, gdzie ukończyła reżyserię dźwięku. Utalentowana aktorka widzom najbardziej zapadła w pamięć, dzięki udziałowi w popularnym serialu "Ranczo". Zagrała w nim włoską policjantkę. Choć Iberszer pochodzi z Lublina, to rzeczywiście może poszczycić się włoskimi korzeniami, gdyż jej babcia Angela Gasperini urodziła się w Wenecji.

Francesca z "Rancza", czyli rola, za którą Polacy pokochali Iberszer

Iberszer jako Francesca dołączyła do obsady w piątym sezonie serialu w 2011 roku. Włoszka wraz ze swoim kolegą Tonim przyjechała do Polski na staż policyjny. W Wilkowyjach zakochuje się w lokalnym pisarzu Witebskim. Choć początkowo wydawało się, że będzie to przelotny romans, to wkrótce okazuje się, że miłość zatrzyma ją w Polsce na stałe. Jej uroda nie pozostaje męskiej części Wilkowyj obojętna. Atrakcyjna Włoszka jest jednak przy tym temperamentna i odważna, a przy tym jednocześnie romantyczna i wrażliwa. Postać grana przez Iberszer szybko zatem zyskała grono fanów, a widzowie mogli podziwiać aktorkę do ostatniego odcinka serialu. 

 

Pierwszy serial, w jakim wystąpiła Anna Iberszer również był emitowany przez TVP

Pierwsza produkcja, w jakiej można było podziwiać Iberszer do popularny w 2003 roku serial "Sąsiedzi", gdzie zagrała epizodyczną rolę. Aktorka gościła również w takich serialach jak "M jak miłość", "Świat według Kiepskich" czy "Na wspólnej". W latach 2005-2007 widzowie mogli oglądać Iberszer w serialu "Klan" jako Zuzannę Petersen, a w latach 2011-2013 dołączyła do obsady "Na dobre i na złe" jako pielęgniarka Ania. Znacznie częściej Iberszer pojawia się jednak na deskach teatru. Występuje m.in. w Teatrze Narodowym, Polonia czy Syrena.

 

Anna Iberszer prywatnie. Aktorka prowadzi aktywnie profil w mediach społecznościowych

Nie bez powodu Anna Iberszer w wielu serialach obsadzana jest jako instruktorka tańca. Aktorka uwielbia flamenco i tango argentyńskie, a więc często na scenie można ją podziwiać również jako tancerkę. 

 

Od zakończenia emisji serialu "Ranczo" minęło 6 lat, a aktorka wygląda równie olśniewająco, jak podczas pracy w kultowej produkcji. Prywatnie Iberszer od ponad 10 lat jest szczęśliwą żoną oraz mamą. Anna poślubiła Tomasza Drabka, który jest również aktorem. Para w 2012 roku powitała na świecie synka, któremu nadali imię Karol. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: