Takiego żartu lepiej nie robić pannie młodej. Reakcja kobiety może być nieprzewidywalna

Żarty nie są niczym złym, zwłaszcza jeżeli robimy je z wyczuciem i w odpowiednim momencie. Gorzej kiedy wykonane zostaną przez najbliższych w wyjątkowych momentach naszego życia, jak np. nasz ślub. Ostrzegamy: takiego żartu lepiej nie robić pannie młodej. To zdecydowanie może się źle skończyć.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Każdy z nas lubi żartować i sprawiać drobne psikusy zwłaszcza naszym bliskim. Powinny być one jednak robione z wyczuciem i w odpowiednim momencie. W innym przypadku osoba, która jest obiektem żartu, może zareagować w nieprzyjemny dla nas sposób. Tak też stało się w tym przypadku.

Zobacz wideo Wszystkie żarty i żarciki prezydenta Dudy

Takiego żartu lepiej nie robić pannie młodej

Ślub to wyjątkowy moment dla przyszłych małżonków. To panna młoda często stara się, aby uroczystość ta była dopięta na ostatni guzik, a wszystko było doskonałe. Każdy jednak różnie radzi sobie z dużymi panującymi wtedy emocjami i ma też inne poczucie humoru. Na TikToku możemy znaleźć ciekawy filmik, przedstawiający jak kończą się próby żartowania z panny młodej w jej wyjątkowym dniu. Co się na nim wydarzyło?

Nigdy nie żartuj z panny młodej na jej ceremonii. Reakcja może być nieprzewidywalna

Na TikToku możemy zobaczyć ciekawy filmik przedstawiający pannę młodą czekająca na swojego wybranka. Niestety ten postanowił sobie z niej zażartować w sposób, który ewidentnie nie przypadł do gustu kobiecie. Podczas wysiadania z limuzyny pan młody udaje, że znajduje się w stanie nietrzeźwym, a drużbowie z trudnością są w stanie doprowadzić go do kobiety. Reakcja kobiety zaskakuje!

Takiego żartu lepiej nie robić pannie młodej

W momencie gdy pan młody dotarł już do swojej wybranki, wciąż udając pijanego, kobieta nie kryła swojego wzburzeni. Bez problemu możemy wyczytać złość z jej twarzy. W wielkich emocjach chciała nawet uderzyć swojego przyszłego męża. Ten jednak powstrzymał ja i wyjawił, że jego zachowanie było jedynie żartem.

Jak wy byście zareagowali na miejscu kobiety i co sądzicie o tego typu żartach?

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: