Horoskop dzienny 1 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 maja. Czy ta niedziela może coś zmienić w Twoim życiu? Zastanawiasz się, jak potoczy się długi weekend i czy szczęście będzie Ci sprzyjać. Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś czekać na znak od kogoś, na kim bardzo Wam zależy. Koniec końców okaże się, że druga strona także marzy o spotkaniu. Wieczorem czeka Was romantyczny spacer i duża dawka komplementów. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Byki otrzymają dziś dodatkową gotówkę, którą warto zainwestować w projekt, który od dawna chodzi Wam po głowie. Miłość, przyjaźń to wszystko udało Wam się osiągnąć, ale ostatni element układanki wciąż kuleje. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta poświęciły ostatnio sporo czasu na kwestie zdrowotne, koniec końców wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zasada lepiej zapobiegać niż leczyć to coś, czego inni mogliby się od Was uczyć.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś w wesołym nastroju do spotkań. Przyjaciele zapraszają Was na grilla, na miejscu okaże się, że oprócz znanych twarzy jest ktoś całkiem nowy, kto odmieni  życie Raka o 180 stopni. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy czeka dziś duża dawka emocji, partner nie zauważa Waszych potrzeb i nie jest pomocny. Czas wyłożyć karty na stół i odwrócić role. Lew zasługuje na odrobinę relaksu i zabawy. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zrozumieją dziś, że czas odpocząć, niekończąca się impreza zaczyna negatywnie przekładać się na Wasze życie zarówno prywatne jak i zawodowe. Czas dorosnąć, to jest właśnie ten moment. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi poczują dziś, że są bardzo ważne dla bliskich. W waszym życiu zaszły ostatnio duże zmiany, ale ludzie pozostali ci sami i zawsze będą. Ta niedziela nie obędzie się bez wzruszeń i pozytywnej energii. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony zostaną dziś złapane na kłamstwie, ktoś straci w końcu do Was cierpliwość. Kłamstwo jest nie tylko kłamstwem, ale też oznaką braku szacunku, a to bardzo gorzka pigułka, którą bardzo trudno przełknąć. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce muszą trzymać dziś nerwy na wodzy, partner zaczyna mieć Was po dziurki w nosie. Skwaszona mina i wieczne pretensje to prosta droga do rozstania. Czy właśnie taki jest Wasz cel?  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zdobędą się dziś na odwagę i wyznają komuś swoje uczucia. Reakcja drugiej strony nie będzie jednoznaczna. Być może nic z tego nie będzie, a może czeka Was wspólna podróż przez życie. Już wkrótce wszystko stanie się jasne. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś rozdarte, z jednej strony marzy Wam się spotkanie z kimś, kto był dla Was bardzo ważny. Z drugiej dłuższa przerwa rozluźniła już więzi na tyle, że może to być droga bez powrotu. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby poczują się dziś bardzo samotne ze swoimi problemami, partner buja w obłokach i chyba najwyższy czas prowadzić Waszą połówkę na ziemię. Nie możecie brać na siebie wszystkich obowiązków. 

Więcej o: