Ogłoszenie 40-latka stało się hitem. "Szukam katolickiej dziewczyny, gdzie tylko się da"

Na profilu "Spotted Krosno" został opublikowany wpis 40-latka poszukującego partnerki. Wymagania mężczyzny oburzyły wiele osób.

Więcej ważnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Zobacz wideo Pandemia potęguje patologie. "Przemoc domowa to palący problem"

Obszerny wpis mężczyzny, który został opublikowany na fanpage'u "Spotted Krosno", zdobył dużą popularność. Obecnie ma on ponad cztery tysiące reakcji, blisko trzy tysiące komentarzy i 145 udostępnień. O nietypowym ogłoszeniu napisały także popularne portale internetowe. 

"Warunek jest taki, że się nawrócisz od razu"

- Witam mam 40 lat. Szukam katolickiej dziewczyny gdzie tylko się da - rozpoczął swój wpis mężczyzna. 40-latek szczegółowo opisał wymagania wobec potencjalnej partnerki. Jak podkreśla, powinna mieć ona od 30 do 35 lat. Starsze panie natomiast nie wchodzą w grę. - Bo w mojej rodzinie wypada mieć starszej żony od samego siebie - zaznacza poszukujący miłości mężczyzna. 

Autor posta chce także, by jego przyszła partnerka nie miała żadnych doświadczeń seksualnych. - Dopuszczam tylko taką sytuację pod warunkiem, że był to gwałt - precyzuje. Poza tym kobieta powinna być chrześcijanką. - Mogę zrobić wyjątek, ale warunek jest taki, że się nawrócisz od razu. Nie robi mi to większej różnicy czy katoliczka, czy ewangeliczka - informuje.

Co więcej, ma być zadbana, pracowita, skromnie się ubierać, nie przesadzać z makijażem. I co istotne, nie może mieć skrajnie lewicowych poglądów. To tylko niektóre z wymagań mężczyzny. Łącznie punktów jest aż 30. 

"Co to ma być?"

Wpis wzbudził ogromne emocje. Zdaniem komentujących wymagania autora wpisu wobec przyszłej partnerki są ogromne.

Co to ma być? Ogromne wymagania a ciekawa jestem, jaki jest autor tego postu i czy również spełnia listę tych jakże wymogów

- napisała jedna z kobiet komentujących popularny post.  

Więcej o: