Horoskop dzienny 2 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 maja. Poniedziałek to dobry czas na nowy początek, chcesz wiedzieć, co wydarzy się podczas długiego weekendu? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany zrozumieją dziś, że ta jedna wyjątkowa osoba od zawsze była blisko, to Wasza uwaga zawsze była skierowana  w inną stronę. Na szczęście Wasze ścieżki właśnie się krzyżują i jest duża szansa na wspólną drogę. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś pochłonięte swoim hobby, może warto przekuć to co lubicie najbardziej na stały dochód. Powiedzenie, że kto lubi swoją pracę, ten nigdy nie będzie musiał pracować, jest prawdziwe. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta poczują się dziś o niebo lepiej, ostatnio udało Wam się trochę odpocząć i w nagrodę Wasz organizm wynagradza Was pięknym wyglądem i dobrym samopoczuciem. To jest Wasz czas, warto to wykorzystać i na przyszłość pamiętać co się sprawdza. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki nie wiedzą, jak mają się zachować, motyle w brzuchu, rozmarzone spojrzenie, tak naprawdę nieważne kto zrobi kolejny krok, uczucie zna drogę i wie co robić. Będzie naprawdę dobrze. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy jak zwykle mają pełne ręce roboty, tymczasem ktoś obok nie zamierza Wam pomóc. Czas na konkretną rozmowę, w przeciwnym razie dojdziecie do ściany i skończy się wielką awanturą. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny poczują, że dzisiejszy dzień może wiele zmienić. Wystarczy otworzyć się na to co nowe i wyjść poza strefę komfortu. Duże rzeczy są tuż za rogiem. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi poczują dziś ukłucie zazdrości, partner, który flirtuje na Waszych oczach to problem, ale koniec końców to od Was zależy, jak zakończy się ta historia. Czas przejąć kontrolę. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony będą dziś bardzo skruszone, Wasze zachowanie sprawiło komuś wiele przykrości, ale jesteście na dobrej drodze do naprawy tej relacji, która jest po prostu wyjątkowa. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zrozumieją dziś, że cena jest bardzo wysoka, Wasze ciągłe przenoszenie pracy do domu nie służy nikomu, zwłaszcza teraz kiedy wszyscy chcą chociaż trochę wyluzować. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce otrzymają dziś propozycję, która może sprawić, że Wasze finanse nareszcie nabiorą rozpędu. Ktoś zaproponuje Wam współpracę i zdecydowanie warto rozważyć nową opcję. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki ciągle są pod czyimś wpływem, Wasze zdanie niestety w tej reakcji się nie liczy. Może to już czas na ostre cięcie, nie wszystkie relacje nam służą.

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby będą dziś bardzo szczęśliwe, nareszcie możecie dotknąć marzeń, które stają się Waszym życiem, Waszą codziennością. Ten dzień zapisze się w Waszej pamięci na dłużej. 

Więcej o: