Marcelina Zawadzka w nowym bikini wygląda "zjawiskowo". Ma ponadczasowy krój. Podobne w ASOS i Born2be

Do letnich i upalnych dni jeszcze zostało nam trochę czasu, lecz Marcelina Zawadzka postanowiła, że już pochwali się nowymi zdjęciami na swoim profilu na Instagramie. Pokazała się fanom w samym bikini na tle zachodzącego słońca. Strój, który miała na sobie, ma ponadczasowy krój. Podobne modelu tego kostiumu kąpielowego udało się nam znaleźć w ASOS i Born2be.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kobiety uwielbiają bikini. Można to bez problemu stwierdzić, przechadzając się latem nad jeziorami czy po plaży. Do ciepłych dni jeszcze trochę nam daleko, ale już możemy podziwiać w takim stroju kąpielowym Marcelinę Zawadzką. Jeżeli ty też chciałabyś w swojej szafie posiadać tak wyjątkowy kostium jak ona to kilka podobnych modeli znaleźliśmy w ASOS i Born2be.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka zdradziła Polskę, bo zakochała się w Niemcu?

Marcelina zawadzka w nowym bikini. Fani piszą, że wygląda "zjawiskowo"

Najnowszy wpis na Instagramie Marceliny Zawadzkiej wywołał niemałe poruszenie. Gwiazda dodała opis o treści:

Kiedy widzę zachód słońca, na początku robi mi się przykro… ze to już… że muszę poczekać na kolejny wschód… ale po chwili przychodzi radość z pięknego widoku, który tak bardzo cieszy oczy i co za tym idzie dusze, że czujesz motyle w brzuchu, zapominasz o wszystkich zmartwieniach. Będąc w tak pięknych miejscach na Ziemi, powiem Wam coś, co może Was zaskoczy … i tak najbardziej kocham ten jeden …- zachód słońca, o którym śnie nawet będąc w Tajlandii … to mój las … Bory Tucholskie. Tam czuje, że zachodzi moje Słońce i zawsze będzie.

Towarzyszył on pięknym fotografiom Marceliny na tele wyżej opisanego zachodu słońca. Na sobie natomiast miała stylowy strój kąpielowy w kolorze białym. Uwagę przyciągają zwłaszcza zastosowane w jego górnej części rękawki. Fani licznie komentowali jej fotografie:

Petarda, ale jesteś sexi
Pięknie. Skąd to śliczne bikini?
Ja dla mnie to najlepsze fotki, które dzisiaj na Insta widziałem
Zjawiskowo
Piękna i sexy
 

ASOS: to bikini jest stylowe i przypomina kostium Zawadzkiej

Postanowiliśmy przeszukać internet w poszukiwaniu stroju podobnego do tego, który miała na sobie Zawadzka. Udało nam się zauważyć jeden szczególny model w ASOS. Góra od bikini jak i dół pochodzi od marki New Look. Biustonosz ma głęboki dekolt i rękawy lekko zakrywające ramiona. Dodatkowo zastosowano w niej ozdobne kółko i wsuwany fason. Dół bikini natomiast jest biały, prążkowany i ma podwyższonym stanem. Obydwa elementy zestawu możemy kupić na osobnych aukcjach góra w cenie 49,00 zł dół również za 49,00 zł. Obie ceny są wyprzedażowe.

ASOS: to bikini jest stylowe i przypomina kostium ZawadzkiejASOS: to bikini jest stylowe i przypomina kostium Zawadzkiej ASOS

Born2be wyprzedaż na bikini. Stylowy biały model posiada małe eleganckie elementy na rękawach

Kolejna propozycja została przez nas zauważona w sklepie Born2be. Jest to bikini Misinterpret dwuczęściowe, zdobione falbanami. Góra jest z małymi miseczkami i wiązaniem. Dół natomiast ma niski stan. Zestaw jest teraz na wyprzedaży, a jego cenę obniżono o 50% i kosztuje teraz 49,99 zł.

Born2be wyprzedaż na bikini. Stylowy biały model posiada małe eleganckie elementy na rękawachBorn2be wyprzedaż na bikini. Stylowy biały model posiada małe eleganckie elementy na rękawach Born2be

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: