Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się bez makijażu. Fanki: "Jakoś tak inaczej"

Agnieszka Woźniak-Starak uchyliła rąbka tajemnicy swojej codzienności i opublikowała na Instagramie zdjęcie bez makijażu prosto z auta, które zrobiła w drodze na trening. Jak wygląda w tak naturalnej wersji? - Oj jaka buźka!!! Jak nastolatki!!! - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i totalnie naturalne. Widać różnicę?

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych dziennikarek i osobowości medialnych w Polsce. Od niemal dwóch lat wraz z Ewą Drzyzgą stanowią kobiecy duet prowadzących program "Dzień Dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją 631tys. internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się niektórymi momentami ze swojego życia.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się bez makijażu. "Oj jaka buźka!!! Jak nastolatki!!!"

Ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie prosto z auta, na którym zapozowała bez makijażu. W opisie zdjęcia zdradziła, że zrobiła je w drodze na trening. Postanowiła także nawiązać do wyniku wyborów prezydenckich we Francji. - Miło obudzić się ze świadomością, że Marine Le Pen przegrała wybory. Z uśmiechem jadę na trening - napisała.

 

Na reakcję internautek oraz internautów nie trzeba było długo czekać:

Piękna naturalna

- skomentowała Magda Gessler. Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od internautek oraz internautów:

Piękna
Piękna buzia i włosy
Jaka piękna
Sote prześlicznie
 Piękna KOBIETA bez dodatków
Super wyglądasz
Ale ślicznie wyglądasz
Bardzo ładnie pani wygląda , jakoś tak inaczej
Pięknie Pani bez makijażu
You look absolutely fantastic
Ślicznie Agnieszko wyglądasz
Oj jaka buźka!!! Jak nastolatki!!! Super pani wygląda bez malowideł!!!!

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: