Anna Mucha świętuje 42. urodziny w kusej bieliźnie. "Za gorąco jak na 8 rano"

Anna Mucha od samego rana świętuje 42. urodziny! Aktorka postanowiła przywitać się z fanami prosto ze swojego łóżka. Wielu z nich było zaskoczonych widokiem, bo na tę specjalną okazję gwiazda wybrała naprawdę seksowną bieliznę.

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Anna Mucha jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w naszym kraju. Wraz z rozwojem social mediów, gwiazda również tam się świetnie odnalazła. Na Instagramie regularnie publikuje posty, które zdobywają tysiące polubień. Co więcej, na ten moment obserwuje ją tam prawie 920 tys. fanów. Liczba ta jest naprawdę imponująca, tym bardziej że takie zasięgi mają największe influencerki w naszym kraju jak Maffashion, Jessica Mercedes czy Littlemonster. Teraz Instagram niemalże zapłonął, a to wszystko przez zdjęcia, które opublikowała Anna Mucha

Zobacz wideo

Anna Mucha uraczyła fanów zdjęciami w seksownej bieliźnie z okazji 42 urodzin

To nie pierwszy raz kiedy gwiazda na Instagramie publikuje odważne zdjęcia. Gwiazda kusi nie tylko na ekranie naszych telewizorów, ale również smartfonów. Z okazji swoich 42 urodzin Anna Mucha opublikowała serię zdjęć w dość odważnym biustonoszu wykończonym koronką i transparentnym materiałem.

Tak się dziś obudziłam. Witaj świecie! 

- podpisała post.

 

Warto podkreślić, że Anna Mucha od dłuższego czasu publikuje zdjęcia w zupełnie naturalnej wersji bez makijażu i upiększających filtrów. Fani już jakiś czas temu docenili ten fakt i podziękowali jej za to, że nie zakłamuje rzeczywistości. 

Jak możecie się domyślać, pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy i na ten moment liczba polubień sięga prawie 9 tys. 

Stoooo laaat! Bądź zawsze szczęśliwa i uśmiechnięta! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia, a dziś wieczorem wyściskam Cię osobiście. 

- napisała serialowa koleżanka, Katarzyna Cichopek.

Inni obserwatorzy pokusili się o takie komentarze: - "Sto lat, sto lat niech żyje nam, a btw zdjęcia mega. Wyglądasz jak 20-stka", "Jesteś piękna, po prostu!", "Mucha jak zawsze nie siada". 

Za gorąco jak na 8 rano. 

- dodał ktoś inny. 

Nie da się ukryć, że Anna Mucha jest przepiękną kobietą, a wiek w jej przypadku jest tylko liczbą. My również dołączamy do urodzinowych życzeń i życzymy wszystkiego najlepszego. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: