Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z 2000 roku. Jak wyglądała? "Nie, nie i po stokroć nie"

- I pomyśleć że byliśmy wtedy na liście najlepiej ubranych - napisał Marcin Tyszka pod zdjęciem z Małgorzatą Kożuchowską i Dawidem Wolińskim, które opublikował na Instagramie. Jak wyglądali 22 lata temu? - Chyba każdy ma podobne zdjęcie - komentują internauci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce, a na Instagramie śledzi ją ponad milion osób, dla których jest ogromną inspiracją. Małgorzata Kożuchowska od lat uchodzi za ikonę stylu i uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie, a kobiety chętnie inspirują się nie tylko jej stylizacjami, lecz także makijażami oraz fryzurami. Nie da się ukryć, że wygląd aktorki ewoluował na przestrzeni lat. Jak zatem wyglądała ponad 20 lat temu? 

Małgorzata Kożuchowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński na zdjęciu sprzed lat. Reakcja fanów? "Ło matko"

Marcin Tyszka postanowił zafundować internautkom oraz internautom małą podróż w czasie. Fotograf opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie sprzed 22 lat, na którym zapozował wraz z Małgorzata Kożuchowską oraz Dawidem Wolińskim. Zapewne niewiele osób pamięta, jak wówczas wyglądali. - Kto czeka na ciepłe dni i wieczory? my gotowi na lato! @malgorzatakozuchowska_ @dawid_wolinski_private Ulubione zdjęcie z Lizbony rok chyba 2000... I pomyśleć że byliśmy wtedy na liście najlepiej ubranych #styleicon @pestanapalace - napisał.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Ubrania ok. Ale te fryzurki
Im jesteście starsi tym lepiej wyglądacie. Czas jest dla Was łaskawy
Nie nie i po stokroć nieeee
Aj ta moda jak wszystko się zmienia, na obecne czasy wyglada śmiesznie i ten szal u Dawida
Jest moc
Eee tam nie jest źle. Chyba każdy ma podobne zdjęcie
Wyglądacie, jak z planu zdjęciowego Pulp Fiction

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.