Linie na dłoni. Znaczenie każdej z nich jest inne. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć o sobie

Fałdy i zagniecenia na dłoniach, czyli tzw. linie są wykorzystywane do tworzenia narracji i przewidywania przyszłych wydarzeń. Znaczenie linii określa się, analizując ich długość, głębokość i krzywiznę. Nie ma dwóch takich samych dłoni. Linie na dłoni znaczenie, które może wiele powiedzieć.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czytanie z dłoni, zwane też chiromancją, wywodzi się ze starożytnych Indii, a obecnie jest popularne i modne na całym świecie jako sposób na poznanie losu i osobowości człowieka poprzez odczytywanie linii dłoni, kształtów i kolorów dłoni itp.

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - panna

Co oznaczają linie na dłoni? Którą rękę wybrać

Uważa się, że prawa ręka, która jest dominująca, u większości ludzi reprezentuje teraźniejszość i przyszłość, a zatem może się zmieniać wraz z upływem czasu i doświadczeniem, podczas gdy lewa ręka reprezentuje przeszłość i cechy, z którymi dana osoba się urodziła. Bardziej znaczące jest branie prawej ręki, chyba że jest się leworęcznym, co jest priorytetem w chiromancji, choć dłonie większości ludzi są symetryczne.

Linie na dłoni. Znaczenie każdej z nich

Na dłoni znajduje się pięć głównych linii: linia życia, linia serca, linia pieniędzy, linia głowy i linia małżeństwa. Różne linie odpowiadają różnym cechom.

  • Linia życia: zdrowie i witalność fizyczna. Linia życia to linia, która rozciąga się wokół kciuka. Ma ona zazwyczaj kształt łuku. Długość linii życia nie ma związku z długością życia danej osoby. Odzwierciedla ona stan zdrowia i witalność fizyczną danej osoby.
  • Linia serca: miłość i uczucia. Linia serca, czasami nazywana linią miłości, to linia rozciągająca się w poprzek dłoni, bezpośrednio pod palcami. Linia serca odzwierciedla rzeczy związane z sercem, takie jak uczucia, reakcje, kontrolę emocjonalną itp. Im jest ona dłuższa i prostsza, tym lepiej.
  • Linia pieniędzy: kariera i majątek. Linia pieniędzy, zwana też linią losu, to linia ciągnąca się od nadgarstka do środkowego palca. Odzwierciedla ona czyjąś fortunę i karierę. 
  • Linia głowy: inteligencja i mentalność. Linia głowy odzwierciedla inteligencję i mentalność danej osoby. Zazwyczaj zaczyna się pomiędzy palcem wskazującym a kciukiem, a następnie rozciąga się na drugą stronę dłoni, wyglądając tak, jakby dzieliła dłoń na pół. 
  • Linia małżeństwa: życie małżeńskie i związki. Linia małżeńska jest krótką linią powyżej linii miłości, zaczynającą się bezpośrednio pod małym palcem. Odzwierciedla ona romantyczne związki i małżeństwo danej osoby.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: