Fryzura Katarzyny Skrzyneckiej robi furorę na Instagramie! To hit na wiosnę, który działa odmładzająco

Katarzyna Skrzynecka ma nową fryzurę! Gwiazda zdecydowała się na najmodniejszą stylizację włosów na wiosnę. To fryzura z grzywką, która odmładza! Fani docenili zarówno cięcie jak i kolor. W komentarzach na Instagramie nie brakowało komplementów.

Katarzyna Skrzynecka znów olśniła fanów. Gwiazda nieustannie ich zaskakuje, publikując co raz to nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Czasem pokazuje zdjęcia zza kulis programu TTBZ, zdarza się, że bez skrępowania pokazuje się bez makijażu, prezentuje stylowe stroje lub modne fryzury. Tym razem postawiła na najmodniejszą fryzurę na wiosnę. Ten look działa odmładzająco.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Katarzyna Skrzynecka i jej najmodniejsza fryzura na wiosnę. Jak wygląda?

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie zdjęcie, gdzie pozuje w towarzystwie swojej programowej koleżanki z jury - Małgorzatą Walewską. Obie panie zdaje się, że są w pogodnych nastrojach i miło spędzają czas na planie programu TTBZ. Katarzyna Skrzynecka od dłuższego czasu zachwyca włosami do ramion, które są ścięte na wzór fryzury typu Bob. Tym razem jednak gwiazda postawiła na fryzurę Bob z grzywką! Wybrała prostą grzywkę nieco sięgającą za linię brwi. Wygląda wspaniale.

 

Katarzyna Skrzynecka ma fryzurę typu Bob z grzywką. Co na to fani?

Fani jak zwykle zwrócili uwagę na wizerunek gwiazdy i szybko skomentowali jej fryzurę. Komentujący nie szczędzili komplementów, zgodnie uznając, że wygląda młodo i pięknie.

Fryzurka odmładzająca!
Ale ślicznie
Pięknoty

Trendy 2022: Fryzura odmładzająca Katarzyny Skrzyneckiej to hit na wiosnę!

Fryzury z grzywką królują tej wiosny. Działają odmładzająco, dodają wdzięku i klasy. Są szczególnie adresowane do pań, które chcą nieco odświeżyć swój wizerunek. Grzywka zawsze wygląda dziewczęco i delikatnie. Pasuje osobom o owalnej i trójkątnej twarzy. W tym sezonie polecamy fryzurę z grzywką typu Bob, Pixie cut i Bixie. W takich stylizacjach włosów do twarzy jest paniom w każdym wieku.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: