Pamiętacie Irkę z "Plebanii"? Gwiazda ma 41 lat i nadal zachwyca urodą! Wiemy, co u niej słychać

Irka Tosiek - sympatyczna barmanka z "Plebanii" ma już 41 lat. Aktorka porzuciła karierę na rzecz spokojnego, rodzinnego życia. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje? Zajrzeliśmy na jej konto na Instagramie. Co słychać u Małgorzaty Teodorskiej w 2022 roku?

Małgorzata Teodorska niemal przez całą emisję serialu "Plebania" wzbudzała u widzów pozytywne emocje. Sprawiała wrażenie dziewczyny z sąsiedztwa, która z uśmiechem serwowała drinki zza baru. Przyjaciółka Krystyny Cieplak, a także żona Jurka Tośka - jej wielkiej miłości. Losy tej pary wzbudzały wielkie emocje. Problemy jej teścia - Antoniego i burzliwe relacje z serialową Krysią. Wielka przyjaźń z siostrą wikarego (w tej roli Agnieszka Włodarczyk) - z tego ją zapamiętaliśmy. Niestety, późniejszy udział w programie "Jak oni śpiewają" był jednym z ostatnich wystąpień w telewizji. Małgorzata Teodorska zrezygnowała z aktorstwa i poświęciła się rodzinie. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

Małgorzata Teodorska zyskała popularność w serialu "Plebania"

Małgorzata Teodorska z wykształcenia nie jest aktorką. Jej edukacja skierowała ją na początku w stronę ekonomii. Z wykształcenia jest ekonomistką, a oprócz tego potrafi grać na fortepianie i skrzypcach. Talent muzyczny często idzie w parze z innymi artystycznymi zdolnościami. Nic dziwnego, że została serialową aktorką i świetnie sprawdziła się w tej roli. Z serialem Plebania związana była przez dziesięć lat. Debiutowała w roku 2001, a z postacią Irki rozstała się w 2011 roku. Ma za sobą też epizod w "M jak miłość" w 2008 i 2009 roku. Od wielu lat na próżno szukać jej na ekranach telewizorów i w teatrze.

 

Irka z "Plebanii" poświęciła się rodzinie. Jej córka jest już dorosła!

Nie każdy wie, ale aktorka ma dorosłą córkę. Małgorzata Teodorska ma obecnie 41 lat, a jej córka Wiktoria - 24. Aktorka nie ukrywa, że została mamą bardzo wcześnie, miała wówczas 17 lat. Jedno z najnowszych zdjęć na swoim profilu w mediach społecznościowych opatrzyła żartobliwym komentarzem:

Kiedy dzieci mają dzieci tak to później wygląda
 

Co ciekawe, gwiazda "Plebanii" ma jeszcze jedną córkę wraz biznesmenem Miłoszem Krawczykiem, który skonstruował elektryczny, dwukołowy wózek inwalidzki. Mężczyzna jest niepełnosprawny, na skutek wypadku samochodowego, którego doznał w młodości. 

Jak wygląda serialowa Irka w 2022 roku? Małgorzata Teodorska niemal w ogóle się nie zmieniła!

Trzeba przyznać, że uroda serialowej gwiazdy nie przeminęła. Na jej profilu na Instagramie możemy zaobserwować, że spełnia się jako mama i chętnie publikuje zdjęcia bez filtrów, które sugerują, że nie dąży do bycia celebrytkom i wcale nie tęskni za sławą. Jej kolor włosów jest nieco ciemniejszy niż za czasów "Plebanii" a same pasma - dłuższe. Na twarzy widnieje ten sam uśmiech, który pokochali widzowie. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: