Panna młoda zażądała od gości koperty przed weselem. Ich reakcja? "Jestem rozczarowana"

Na weselach można spotkać się z przeróżnymi zasadami, które wymyślają sobie pary. Zwykle dotyczą one strojów lub obecności dzieci. Jedna panna młoda postanowiła jednak postawić swoim gościom pewiem warunek i zażądała on nich pieniędzy jeszcze przed weselem. Nie przewidziała jednak, że część z nich wybierze zupełnie inną opcję.

Więcej o ślubach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Motywy organizacji wesela bywają różne. Zwykle pary chcą po prostu uczcić ten wyjątkowy dzień i przeżyć go w gronie najbliższych, świetnie się przy tym bawiąc. Jednak są i takie osoby, które dzięki organizacji wesela chcą zebrać jak najwięcej pieniędzy, by nie tylko zwróciły im się koszty organizacji przyjęcie, lecz także jak najwięcej zostało na rozpoczęcie nowej drogi życia. Niezależnie od tego, z jakich pobudek organizowane jest wesele, trzeba umieć zachować się z klasą, o czym pewna przyszła panna młoda zupełnie zapomniała. Kobieta postawiła swoim gościom warunek, jednak nie przewidziała, że zamiast zysku będzie musiała liczyć się z mniejszą liczbą gości.

Panna młoda zażądała od gości koperty jeszcze przed weselem. "Przydałaby nam się pomoc już teraz"

Portal thesun.co.uk podał dalej anonimowy wpis, który pojawił się na portalu reddit.com. Otóż pewna panna młoda postanowiła postawić swoim gościom warunek dotyczący prezentów. Wpadła na pomysł, by zażądać od gości, by ci podarowali jej pieniądze jeszcze przed ślubem. Uargumentowała to tym, że będzie to gwarancja wzięcia udziału w przyjęciu. Chciała w ten sposób m.in. zapłacić z narzeczonym za swoją podróż poślubną. Gości oburzył ten pomysł, a część z nich nie tylko nie zamierza się do tego dostosować, lecz także odmówiło udziału w uroczystości.

Jestem rozczarowana gośćmi. (...) Naprawdę przydałaby nam się pomoc już teraz

- napisała.

Internauci oraz internautki nie pozostali obojętni wobec wpisu na portalu reddit.com. Pod publikacją pojawiło się wiele komentarzy od oburzonych tym pomysłem osób:

Nie dałbym niczego i nie chciałbym w tym w ogóle uczestniczyć.
To pokazuje zupełny brak klasy i manier
Nienawidzę, gdy narzeczeni są tak chciwi, że myślą, że obowiązkiem gości jest sfinansowanie ich ślubu.

Wasze historie są dla nas ważne. Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: