"The Crown". To ona wcieli się w postać Kate Middleton?

W szóstym, finałowym, sezonie "The Crown" ma pojawić się postać Kate Middleton. Zagraniczne media już spekulują, kto wcieli się w ukochaną księcia Williama.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

"The Crown" opowiadający o życiu brytyjskiej monarchii zadebiutował na Netflixie w 2016 roku. Serial szybko stał się jednym z największych hitów platformy, zyskując pokaźne grono fanów na całym świecie, którzy z zapartym tchem śledzą każdą wzmiankę na temat kolejnych sezonów serialu. Jak donoszą zagraniczne media, produkcja miała rozpocząć castingi do roli Kate Middleton.

Zobacz wideo

„The Crown". Daisy Edgar-Jones zagra Kate Middleton?

Akcja nadchodzącego 5. sezonu ma rozgrywać się parę lat po wydarzeniach z ostatniego odcinka, dlatego, by zachować autentyzm postaci, po raz kolejny zostanie wymieniona cała obsada kultowej produkcji. I tak w nowym sezonie serialu zobaczymy Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany, Dominica Westa, jako księcia Karola, czy znaną z "Harry'ego Pottera" Imeldę Stauntion w roli królowej Elżbiety II. Z kolei, 6 i jednocześnie finałowy sezon serialu, ma przybliżyć współczesne wydarzenia z życia rodziny królewskiej, a co za tym idzie - historię związku Kate i Williama. Jak donoszą zagraniczne portale, castingi mające wybrać aktorów, którzy wcielą się w książęcą parę, zostały już oficjalnie rozpoczęte.

I chociaż produkcja nie zdradziła jeszcze żadnych oficjalnych informacji na ten temat, wg medialnych spekulacji w roli Kate Middleton najprawdopodobniej zobaczymy angielską aktorkę Daisy Edgar-Jones.

23-letnia aktorka, mimo młodego wieku, ma na swoim koncie już wiele imponujących ról. Wystąpiła już m.in. w hitowym serialu HBO "Normalni ludzie", w którym wcieliła się w główną rolę żeńską, za co otrzymała nominację do Złotego Globu. Wzięła udział także w takich produkcjach jak "Wojna światów" czy "Gentleman Jack". Wkrótce pojawi się z kolei w głównej roli w miniserialu "Under the Banner of Heaven" u boku Andrew Garfield'a.

Zobaczcie, jak wygląda. Podobna do księżnej Kate?

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: