Horoskop dzienny 3 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 3 maja. Wtorek to kolejny dzień w którym można zebrać myśli, chociaż obowiązki majaczą już na horyzoncie, właśnie dziś los może sprawić Ci niespodziankę. Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany nieśmiało snują już wspólną przyszłość z kimś, kto nieustannie powraca w Waszych myślach. Warto było czekać na miłość, dzisiejszy dzień ponownie utwierdzi Was w uczuciach. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś niespokojne, stres przed jutrem zdecydowanie popsuje Wam humor. Zamiast pogrążać się w czarnych myślach lepszym rozwiązaniem będzie spotkanie z optymistycznym Wodnikiem. Ten znak wie, jak poprawić Wam humor. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta po ostatnich wydarzeniach mogą być pewne, że wokół Was jest wiele życzliwych ludzi, którzy gdy trzeba ruszą Wam z pomocą. Warto dbać o ten wspólny krąg, nie wszyscy mają tyle szczęścia.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Rak

Raki są przekonane o swojej racji, Wasz uparty charakter doprowadzi dziś do kłótni. W głębi duszy Rak doskonale wie, że problem leży gdzie indziej. To drugie dno rzutuje na każdy aspekt waszego życia

Horoskop dzienny - Lew

Lwy nie mogą odnaleźć się w nowej roli, zamiast satysfakcji ciągle macie poczucie, że życie kładzie Wam kolejne kłody pod nogi. Zamiast walczyć z wiatrakami, lepiej będzie zaakceptować aktualny stan rzeczy. Z czasem wszystko mija, a teraz jest, jak jest. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś zaskoczone czyimś zainteresowaniem, pod płaszczem wrogości kryło się płomienne uczucie. Czy to dobra baza pod związek? Czas pokaże, teraz to Panna rozdaje karty. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zrozumieją dziś, że sprawy materialne to sposób na tuszowanie problemów. Za kolejnym zakupem kryje się kolejny problem. Zamiast zamiatać kłopoty pod dywan, najlepiej będzie stawić im czoła, wtedy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony odniosą dziś spektakularny sukces. Podczas gdy  inni będą  leniuchować, Was czeka dzień, który zapisze się złotymi zgłoskami w karierze Skorpiona. Na horyzoncie widać już nie tylko lepsze dochody, ale też lepsze miejsce pracy. Być może chodzi o nowy pokój lub zmianę budynku. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś bardzo uważne na potrzeby drugiej osoby, która jest z Wami od zawsze. Ostatnich kilka miesięcy nie należało do łatwych, ale teraz jest czas na pracę nad relacją. Warto zacząć od dzisiaj. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zrozumieją dziś, że czasem szczęściu trzeba pomóc. Jeden gest, jedno słowo może wiele zmienić. Druga strona jest z natury bardzo nieśmiała i to właśnie do Koziorożca należy pierwszy krok. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki od rana będą dziś przygotowywać wielką fetę. Partner przyjdzie Wam z pomocą, tworzycie całkiem zgrany duet. Tak trzymać! 

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby mają plan na każdą okoliczność, tym razem sprawy jednak wymknął się spod kontroli. Z pomocą przyjdzie Wam Strzelec, który opanuje sytuację i obróci wszystko na Waszą korzyść. 

Więcej o: