Horoskop dzienny 4 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 maja. Ta konkretna środa dla wielu osób będzie oznaczała powrót do rzeczywistości. Czas wrócić do obowiązków, ale to nie oznacza, że nawet w środku tygodnia nie można liczyć na odrobinę magii. Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany otrzymają dziś zaskakującą propozycję, ktoś ofiaruje Wam klucze do swojego serca. Czy to już czas na kolejny krok? Baran już zna odpowiedź, zawsze warto słuchać własnej intuicji. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Byki przekonają się dziś, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Ktoś, kto miał oznaczać same kłopoty przychodzi z całkiem inną intencją. Długa rozmowa rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości.   

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta otrzymają dziś propozycję wyjazdu, czas na odpoczynek. Wyjątkowe towarzystwo i piękne okoliczności przyrody, to jest właśnie to, czego Wam teraz najbardziej potrzeba. 

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości. Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś w bardzo dobrym humorze, to właśnie dziś uda Wam się domknąć pewną ważną transakcję od której zależy tak wiele. Od tej pory pozycja Raka poszybuje w górę, w najbliższym czasie czeka Was też awans i extra gotówka. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zadbają dziś o siebie, nowa fryzura, zakupy, leniwa kawa na mieście. Ostatnio zdarzało wam się zapomnieć o własnych potrzebach, a takie drobne przyjemności mogą wiele zmienić. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś czarować otoczenie, dawne problemy odejdą w zapomnienie i właśnie teraz rozpoczyna się dla Was magiczny okres flirtu i przekraczania granic. Jeśli zachowacie umiar, nie powinno być afery. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi wyznaczą dziś granice. Ktoś od dłuższego czasu przekracza Waszą strefę komfortu i nie reaguje na delikatne uwagi, dlatego przyszedł czas na konkretną rozmowę, nawet jeśli posypią się iskry, to będzie warto. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony muszą dziś skupić się na nauce, czas nadrobić zaległości. Ktoś bardzo na Was liczy i trzyma za Was kciuki, jeśli Skorpion się postara, wszystko będzie dobrze. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce wybiorą się dziś w krótką podróż, która przyniesie Wam wiele radości. Po drodze uda Wam się załatwić też ważną sprawę, którą od dłuższego czasu odkładacie na potem. Gwiazdy radzą pilnować terminów. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą zaskoczone, jak szybko potoczy się sprawa, która utknęła w martwym punkcie. Czasami już mały impuls wystarczy do tego, aby wszechświat zaczął działać na Waszą korzyść. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zrozumieją dziś, że nie to złoto co się świeci. Powierzchowny blichtr często nie ma nic więcej do zaoferowania, ta zasada dotyczy każdej sfery życia. Warto o tym pamiętać. 

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze. Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby będą dziś szukać wiatru w polu, ale to zajęcie przyniesie Wam wiele radości. Ktoś, kogo uważaliście za gbura, ma bardzo duży potencjał na fantastycznego kompana do realizacji odważnych pomysłów Ryby. 

Więcej o: