Kim Kardashian na zdjęciu w bieliźnie. Fani krytykują za retusz. "A gdzie pępek?"

Kim Kardashian opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których zapozowała w bieliźnie swojej marki. Internautki oraz internauci po raz kolejny dopatrzyli się solidnego retuszu. - Szkoda, że to zdjęcie twojej przerobionej sylwetki. Przecież ty tak nie wyglądasz - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Ten Kim Kardashian kosztował 13 mln złotych

Kim Kardashian to jedna z bardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie. Gwiazda posiada jedno z najpopularniejszych kont na Instagramie. Jej profil obserwuje aktualnie ponad 305 milionów internautek oraz internautów, z którymi celebrytka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. -  Czuję, że cały czas muszę coś udowadniać - powiedziała w rozmowie z Gayle King. Zdjęcia, które Kim Kardashian publikuje w sieci bardzo często są tematem dyskusji. Niektóre osoby twierdzą bowiem, że celebrytka regularnie retuszuje swoje zdjęcia, a czasem nawet przesadza z ich obróbką, zaliczając wpadki.

Kim Kardashian na zdjęciu w bieliźnie. Fani znów krytykują za retusz. "A tak w ogóle, to gdzie twój pępek?"

Ostatnio Kim Kardashian podzieliła się na Instagramie zdjęciami zrobionymi nad basenem. Zapozowała na nich w bieliźnie swojej marki "Skims". Jej perfekcyjna sylwetka momentalnie zwróciła uwagę internautek oraz internautów, którzy również na tych zdjęciach dopatrzyli się retuszu. 

Czy ktoś jeszcze uważa, że ??wygląda to na bardzo edytowane?
Właśnie do tego prowadzi moda niedoścignionego ideału piękna, który tak propagujesz. Już sama za nimi nie nadążasz
Wyglądasz promiennie. Szkoda tylko, że to zdjęcie twojej przerobionej sylwetki. Przecież ty tak nie wyglądasz. A tak w ogóle, to gdzie twój pępek?
Zapomniałaś zostawić pępek 

- komentują.

 

Część fanek i fanów stanęło jednak w obronie celebrytki:

To najładniejsze zdjęcie, jakie widziałem, odkąd była młoda
Wyglądasz świetnie
Po prostu piękna
Wyglądasz dużo lepiej bez makijażu

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: